Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 6 grudnia2020-12-05 11:40:00

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

11-12.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.10-14 TVP Sport: Grupa Azoty SPR Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb. (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.10-14 Polsat Sport Premium 2: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almeo (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Hellas Werona - Cagliari Calcio (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Radomiak - Arka Gdynia (1. liga piłkarska, na żywo);

12.35-14.10 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: Puchar świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

12.45-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 2: Lille OSC - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

12.55-14.55 Polsat Sport Premium 1: Ross County - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: West Browmich Albion - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

13.15-14 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Sakhiru, 2. wyścig na żywo;

13.55-15.55 nSport: Granada - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

14.05-17 Eurosport 2: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Asseco Resovia - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-17 Canal+ Premium: Piast Gliwice - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

15.05-16 Polsat Sport Extra, Eurosport 2: Puchar świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Werder Brema - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

16-17.50 SportKlub: HSG Wetzlar - TVB Stuttgart (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

16-17.45 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile, na żywo;

16.10-18.15 Eleven Sports 4: Osasuna - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.30 Polsat Sport News: Heerenveen - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Premium: Lech Poznań - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Tottenham Hotspur - Arsenal (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Pałac Bydgoszcz - Radomka (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: King Szczecin - Legia Warszawa (Energa Basket Liga, na żywo);

17.50-20 Eleven Sports 2: Formuła 1 - Grand Prix Sakhiru, wyścig na żywo;

17.55-20 Eleven Sports 2: Crotone - Napoli (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Canal+ Sport 2: Schalke 04 - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Villarreal - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: Hereda San Pablo Burgos - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport News: Sparta Praga - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

18.40-20.45 TVP Sport: GKS Katowice - Chojniczanka (2. liga piłkarska, na żywo);

19.30-21 Canal+ Premium: Liga+ Extra, na żywo;

19.50-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.10-22.15 Canal+ Sport: Liverpool - Wolverhampton (Premier League, na żywo)

20.30-23 Polsat Sport: BKS Bielsko-Biała - ŁKS Łódź (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.30-22.30 SportKlub: Bayern Monachium - BG Goettingen (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: Alaves - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 3: FC Metz - Olympique Lyon (liga francuska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 4: Benfica Lizbona - Pacos de Ferreira (liga portugalska, na żywo);

21.05-23 Polsat Sport Extra: Columbus Crew - New England Revolution (MLS, na żywo);

22.40-23.20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty