Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Wtorek, 1 grudnia2020-11-30 17:57:00

13.45-17.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

16-18 SportKlub: Petkim Spor - Gaziantep Basketbol (liga turecka koszykarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Lubin (1/16 finału Pucharu Polski, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport News: Savino Del Bene Scandicci - Unet e-work Busto Arsizo (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

18.15-20.20 SportKlub: Anadolu Efes - Pinar Karşiyaka (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 1: Fenix Toulouse - Orlen Wisła Płock (Liga Europejska piłkarzy ręcznych, na żywo;

19-20.50 Polsat Sport Premium 1: Lokomotiw Moskwa - FC Salzburg (Liga Mistrzów, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 2: Szachtar Donieck - Real Madryt (Liga Mistrzów, na żywo);

19.30-22.30 Polsat Sport News: CEZ Karlovarsko - VfB Friedrichschafen (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport Extra: ŁKS Łódź - Miedź Legnica (1. liga piłkarska, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Palmberg Schwerin - Developers SkyRes Rzeszów (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

20.30-23.30 Eurosport 1: snooker - turniej UK Championship, na żywo;

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 1: Liverpool - Ajax Amsterdam (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 2: Atletico Madryt - Bayern Monachium (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 3: Borussia M-gladbach - Inter Mediolan (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 4: FC Porto - Manchester City (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 5: Olympique Marsylia - Olympiakos Pireus (Liga Mistrzów, na żywo);

20.50-22.50 Polsat Sport Premium 6: Atalanta BC - FC Midtjyland (Liga Mistrzów, na żywo);

21.15-23.15 SportKlub: Barcelona Lassa - Valencia BC (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

23.05-23.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty