Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 1 listopada2020-10-31 11:53:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-13 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 2: Udinese - AC Milan (liga włoska, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport: Aston Villa - Southampton (Premier League, na żywo);

12.55-15 Polsat Sport Premium 1: Kilmarnock - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

12.55-15.25 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Dell'emilia Romagna, wyścig na żywo;

13.25-15.25 Eleven Sports 3: SpVgg Grether Fuerth - Hannover 96 (2. Bundesliga, na żywo);

13.50-17.30 Eurosport 1: wyścig kolarski Vuelta a Espana, 12. etap La Pola Llaviana - Alto de l'Angliru, na żywo;

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Betis Sewilla - Elche (liga hiszpańska, na żywo);

14-16 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Wiedniu, na żywo;

14.25-16.40 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Spezia Calcio - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 4: FC Torino - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Newcastle Utd - Everton (Premier League, na żywo);

15-16 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 3: SC Freiburg - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 SportKlub: Türk Telekom - Pinar Karşiyaka (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 1: Celta Vigo - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-18.40 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - ADO Den Haag (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Manchester Utd - Arsenal (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: MKS Będzin - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Napoli - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Hertha Berlin - VfL Wolfsburg (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 3: AS Roma - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Gas Sales Piacenza - Kioene Padwa (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 4: Granada - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.50 nSport: Valencia - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 SportKlub: Valencia BC - Real Madryt (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.10-22.20 Canal+ Sport: Tottenham Hotspur - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: MKS Kalisz - #VolleyWroclaw (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Genoa CFC (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Valencia - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Sporting Lizbona - CD Tondela (liga portugalska, na żywo);

21.40-23.30 Polsat Sport News: Columbus Crew - Philadelphia Union (MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty