Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 31 października2020-10-30 06:38:00

9.55-11.40 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Dell'emilia Romagna, sesja treningowa na żywo;

11.55-14 nSport: Futsal Leszno - Gatta Active Zduńska Wola (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.15-17.30 Eurosport 1: wyścig kolarski Vuelta a Espana, 11. etap Villaviciosa - Alto de La Farrapona, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Eintracht Brunszwik - 1.FC Nuernberg (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport: Sheffield Utd - Manchester City (Premier League, na żywo);

13.55-15.25 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Dell'emilia Romagna, kwalifikacje na żywo;

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

14-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Wiedniu, na żywo;

14.45-17 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Crotone - Atalanta (liga włoska, na żywo);

15.20-17.30 Polsat Sport: Olimpia Grudziądz - Lechia Gdańsk (1/16 Pucharu Polski, na żywo); ODWOŁANY

15.25-17.25 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Arminia Bielefeld - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: Eintracht Frankfurt - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Premium: FC Augsburg - Mainz 05 (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 TVP Sport: Czarni Sosnowiec - GKS Katowice (Ekstraliga kobiet, na żywo);

15.30-17.30 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen - Frutt Extra Bursaspor (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport: Burnley - Chelsea (Premier League, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Athletic Bilbao - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport News: Start Lublin - Legia Warszawa (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Parma (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Tofaş - Fenerbahçe Beko (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.20-20.30 Polsat Sport: Stal Mielec - Piast Gliwice (1/16 Pucharu Polski, na żywo); ODWOŁANY

18.25-20.25 Canal+ Premium: Borussia M-gladbach - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport: Liverpool - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Osasuna - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

19.35-20 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Fortuna Sittard (liga holenderska, na żywo);

20-0.20 TVP Sport: Gala boksu w Londynie, na żywo;

20.30-22.50 Polsat Sport: Verva Orlen Paliwa Warszawa - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Bologna - Cagliari Calcio (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Alaves - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty