Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Czwartek, 29 października2020-10-28 07:14:00

13.30-17.30 TVP Sport: snooker - Championship League, na żywo;

14-21.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Wiedniu, na żywo;

14.40-17.30 Eurosport 1: wyścig kolarski Vuelta a Espana, 9. etap Castrillo del Val - Aguilar de Campoo, na żywo;

17.30-20 Polsat Sport: Trefl Sopot - King Szczecin (Energa Basket Liga, na żywo);

18.10-20 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.40-20.30 Eurosport 1: MOL-Pick Szeged - SG Flensburg-Handewitt (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 2: AC Milan - Sparta Praga (Liga Europy, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 3: Lille OSC - Celtic Glasgow (Liga Europy, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 4: AEK Ateny - Leicester City (Liga Europy, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 5: Royal Antwerpia - Tottenham Hotspur (Liga Europy, na żywo);

19-20.50 Polsat Sport Premium 6: KAA Gent - TSG Hoffenheim (Liga Europy, na żywo);

20.15-22 Polsat Sport News: Koloseum - magazyn sportów walki, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: AZS AGH Kraków - BAS Białystok (1. liga siatkarzy, na żywo);

20.35-22.40 Eurosport 1: FC Porto - Łomża Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.50-23 TVP 2, Polsat Sport Premium 1: Glasgow Rangers - Lech Poznań (Liga Europy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 2: Benfica Lizbona - Standard Liege (Liga Europy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 3: Real Sociedad - SSC Napoli (Liga Europy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 4: Slavia Praga - Bayer Leverkusen (Liga Europy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 5: Omonia Nikozja - PSV Eindhoven (Liga Europy, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 6: CF Granada - PAOK Saloniki (Liga Europy, na żywo);

21.15-23.15 SportKlub: Retabet Bilbao Basket - MoraBanc Andorra (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty