Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 25 października2020-10-23 19:36:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-13 Eurosport 2: MŚ w motocrossie, na żywo z Lommel;

11.55-13.55 Eleven Sports 3: Real Valladolid - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.55 Eleven Sports 2: Cagliari - Crotone (liga włoska, na żywo);

13-15 Polsat Sport Fight: Orkan Sochaczew - Pogoń Siedlce (Ekstraliga rugby, na żywo);

13-17.25 Eurosport 2: wyścig kolarski Vuelta a Espana, 6. etap Biescas - Col du Tourmalet, na żywo;

13.15-17 Eurosport 1: wyścig kolarski Giro d'Italia, 21. etap Cernusco sul Naviglio - Mediolan, na żywo ind. jazda na czas;

13.25-15.25 Eleven Sports 4: Sandhausen - Paderborn (2. Bundesliga, na żywo);

13.55-17.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Portugalii, wyścig na żywo;

14.10-15 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Teruel, wyścigi na żywo;

14.25-16.40 Polsat Sport News: Vitesse - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.30-16.40 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Ostrawie, na żywo;

14.50-17.30 Polsat Sport: Górnik Łęczna - Miedź Legnica (1. liga piłkarska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Benevento - Napoli (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Parma - Spezia (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Premium: Southampton - Everton (Premier League, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: VfL Wolfsburg - Arminia Bielefeld (Bundesliga, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Stal Mielec (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-17.55 nSport: Cadiz - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

16-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

16.40-18.50 Polsat Sport News: RKC Waalwijk - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.25 TVP Sport: Zagłębie Lubin - Łomża Vive Kielce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Premium: Lech Poznań - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Wolverhampton Wanderers - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Spójnia Stargard - Astoria Bydgoszcz (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Fiorentina - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Canal+ Sport 2: Werder Brema - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: NBV Werona - Top Volley Cisterna (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Cadiz - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.50-21.30 TVP Sport: Wigry Suwałki - Chojniczanka (2. liga piłkarska, na żywo);

20.10-22.20 Canal+ Sport: Arsenal - Leicester City (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: BBTS Bielsko-Biała - AZS AGH Kraków (1. liga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 2: Vitoria Guimaraes - Sporting Braga (liga portugalska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Real Sociedad - Huesca (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty