Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 26 września2020-09-24 08:32:00

9.10-10.10 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Rosji,1. wyścig na żywo;

10.30-12.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji, 3. sesja treningowa na żywo;

10.55-13 TVP Sport: Medyk Konin - Górnik Łęczna (Ekstraliga piłkarska kobiet, na żywo);

11.30-13.30 Eurosport 2: Puchar Świata w kajakarstwie, na żywo;

11.55-14 nSport: Constract Lubawa - Clearex Chorzów (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport Extra: Miedź Legnica - Korona Kielce (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-16.50 Eurosport 1 (od 15:00 w TVP Sport): kolarskie MŚ - wyścig ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 2: Eintracht Brunszwik - Holstein Kiel (2. Bundesliga, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Fortuna Duesseldorf - Wuerzburger Kickers (2. Bundesliga, na żywo);

13-15 TVP Sport: jeździectwo - mistrzostwa Polski w WKKW, na żywo;

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

13.30-17.30 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Hamburgu, półfinały na żywo;

13.55-15.50 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Rosji, kwalifikacje na żywo;

14-16 nSport: Orzeł Łódź - Polonia Bydgoszcz (1. liga żużlowa, na żywo);

14-17 Eurosport 2: snooker - Turniej European Masters, na żywo;

14.10-15.10 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Katalonii, sesja kwalifikacyjna na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: FC Torino - Atalanta BC (liga włoska, na żywo);

15-17 Canal+ Sport: Cracovia - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Bayer Leverkusen - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: Borussia M-gladbach - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+: Augsburg - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Crystal Palace - Everton (Premier League, na żywo);

16.10-18.55 nSport: Ostrovia - Start Gniezno (1. liga żużlowa, na żywo);

17-23 TVP Sport: drużynowe MP w lekkoatletyce i Gala boksu w Częstochowie, na żywo;

17.25-19.40 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Podbeskidzie Bielsko-Biała (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Stal Ostrów - Start Lublin (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Cagliari - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Sampdoria Genua - Benevento (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Elche - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+: Schalke 04 - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: West Bromwich Albion - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.55-21.15 nSport: Apatot Toruń - Unia Tarnów (1. liga żużlowa, na żywo);

19-21 Polsat Sport News: Slavia Praga - 1.FC Slovacko (liga czeska, na żywo);

19.55-22 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20-23.30 Eurosport 1: snooker - Turniej European Masters, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: MKS Kalisz - BKS Stal Bielsko-Biała (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

20.40-23 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Betis - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Burnley - Southampton (Premier League, na żywo);

21-23 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Vitese (liga holenderska, na żywo);

22-23 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23.05-0.10 TVP Sport: World Boxing Super Series, na żywo;

3-5.50 Canal+ Sport: Boston Celtics - Miami Heat (5. mecz finałowy Konferencji Zachodniej NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty