Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 20 września2020-09-19 11:44:00

6-15 Eurosport 1: FIA World Endurance Championship: Wyścig 24-godzinny w Le Mans, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-14 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Emilii-Romanii, na żywo;

11.30-12.40 Polsat Sport News: ME w siatkówce plażowej, na żywo;

12-14 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Rzymie, na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 2: Parma - Napoli (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Korona Kielce - Górnik Łęczna (1. liga piłkarska, na żywo);

12.50-14.50 Polsat Fight: Orkan Sochaczew - Budowlani Lublin (Ekstraliga rugby, na żywo);

12.55-14.55 Canal+ Sport 2: Southampton - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

13-15 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe DTM Nurburgring, na żywo;

13.25-15.30 Eleven Sports 4: Holstein Kiel - Padeborn 07 (2. Bundesliga, na żywo);

13.45-16 nSport: Polonia Bydgoszcz - Unia Tarnów (1. liga żużlowa, na żywo);

14-15.30 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Emilii-Romanii, na żywo;

14-16.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rzymie, 1. półfinał na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Warta Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17.20 TVP Sport, Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Genoa - Crotone (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

15.25-17.40 Eleven Sports 2: RB Lipsk - 1.FSV Mainz 05 (Bundesliga, na żywo);

15.40-19.35 Eurosport 1: kolarstwo - Tour de France, 21. etap Mantes-la-Jolie - Paryż, na żywo;

15.55-17.55 Eleven Sports 4: Huesca - Cadiz (liga hiszpańska, na żywo);

16-18.50 Eleven Sports 1: Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno (półfinał play-off PGE Ekstraligi żużla, na żywo);

16.30-18 Polsat Sport Extra: ME w siatkówce plażowej, na żywo;

17.25-19.55 Canal+ Sport: Chelsea - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 Canal+: Lech Poznań - Warta Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Developers SkyRes Rzeszów - #VolleyWroclaw (Tauron Liga siatkarek, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport News: Trefl Sopot - Arka Gdynia (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.35-19.50 TVP Sport: Zagłębie Lubin - KPR Gminny Kobierzyce (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: VfL Wolfsburg - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 3: Sassuolo - Cagliari (liga włoska, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rzymie, 2. półfinał na żywo;

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Granada - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Sparta Wrocław - Stal Gorzów (półfinał play-off PGE Ekstraligi żużla, na żywo);

19.55-21.55 Canal+ Sport: Leicester City - Burnley (Premier League, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Czarni Radom - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-23 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Real Sociedad - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.15-22.50 nSport: Magazyn PGE Ekstraligi żużla, na żywo;

21.30-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.05-3 Polsat Sport News: Montreal Impackt - Philadelphia Union (MLS, na żywo);

3-6 Canal+ Sport: play-off NBA, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty