Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 16 sierpnia2020-08-15 08:31:00

9.45-11 Polsat Sport News: Formuła 3 - Grand Prix Hiszpanii, 2. wyścig na żywo;

11-13 i 14-15 Eurosport 2: motocrossowe mistrzostwa świata w Kegums, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Austrii, wyścigi na żywo;

11.10-12 Polsat Sport News: Formuła 2 - Grand Prix Hiszpanii, 2. wyścig na żywo;

12.20-14.30 TVP Sport: Plaża Open w siatkówce - Myślenice 2020, na żywo;

12.45-15 Eleven Sports 1: wyścigi samochodowe DTM na torze Lausitzring, na żywo;

13-14.50 Polsat Sport Fight: Juvenia Kraków - Orkan Sochaczew (Ekstraliga rugby, na żywo);

14-16 nSport: Wybrzeże Gdańsk - Ostrovia (1. liga żużlowa, na żywo);

14.15-17.30 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

14.25-16.30 Polsat Sport News: Feyenoord Rotterdam - Twente Enschede (mecz towarzyski, na żywo);

14.30-17.35 TVP Sport: piłka ręczna plażowa - PGNiG Summer Superliga Darłowo 2020, na żywo;

14.50-17 Polsat Sport Premium 1: Inter Mediolan - Stade Rennais (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

15-17 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Hiszpanii, wyścig na żywo;

15.05-16.50 Eurosport 2: kolarstwo - Criterium du Dauphine, na żywo;

16-18.45 nSport: GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Chrobry Głogów - Cracovia (1/32 Pucharu Polski, na żywo);

17.30-19.30 Polsat Sport Extra: Livingston - Glasgow Rangers (liga szkocka, na żywo);

17.45-20.10 TVP Sport: Lekkoatletyka - Memoriał Wiesława Maniaka, na żywo ze Szczecina;

17.50-20 Polsat Sport Premium 2: Juventus Turyn - Real Madryt (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

18.45-21.15 nSport: Sparta Wrocław - Włókniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

18.55-20.55 Eleven Sports 2: Almeria - Girona (2. liga hiszpańska, mecz barażowy na żywo);

19.25-19.30 TVP 1: wiadomości sportowe, na żywo;

20.15-23.55 Eurosport 1: snooker - mistrzostwa świata w Sheffield, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław (1/32 Pucharu Polski, na żywo);

20.50-23 Polsat Sport Premium 1: FC Sevilla - Manchester Utd (półfinał Ligi Europy, na żywo);

21.15-22.50 nSport: Magazyn PGE Ekstraligi żużla, na żywo;

21.30-22.45 Canal+ Sport: NBA, play-off na żywo;

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty