Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 4 lipca2020-07-03 07:09:00

10.25-11.30 Polsat Sport Extra: Formuła 3 - Grand Prix Austrii, 1. wyścig na żywo;

11.30-13.30 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Austrii, 3. sesja treningowa na żywo;

12.30-15 Polsat Sport: Miedź Legnica - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Norwich City - Brighton & Howe Albion (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Derby County - Nottingham Forest (2. liga angielska, na żywo);

14-17.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Austrii, sesja kwalifikacyjna na żywo;

14.55-17 Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

15-16 Eurosport 2: kolarstwo - wirtualne Tour de France, 1. etap na żywo;

15-17.30 Polsat Sport: Stal Mielec - Odra Opole (1. liga piłkarska, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Bournemouth (Premier League, na żywo);

16-19.30 Eurosport 1: żużel - indywidualne mistrzostwa Europy, na żywo;

16.45-18 Polsat Sport Extra: Formuła 2 - Grand Prix Austrii, 1. wyścig na żywo;

16.55-18.55 Eleven Sports 2: Celta Vigo - Betis (liga włoska, na żywo);

17.30-19.30 TVP 1, Canal+ Sport: Lech Poznań - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Warta Poznań - Puszcza Niepołomice (1. liga piłkarska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Wolverhampton - Arsenal (Premier League, na żywo);

19.25-21.25 Eleven Sports 1: Sassuolo - Lecce (liga włoska, na żywo);

20-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

20-22 Eurosport 1: Bayer Leverkusen - Bayern Monachium (finał Pucharu Niemiec, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Chelsea - Watford (Premier League, na żywo);

21.40-23.40 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - AC Milan (liga włoska, na żywo);

21.55-23.55 Eleven Sports 2: Granada - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo; 

22-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty