Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 22 lutego2020-02-20 17:20:00

9.20-10.25 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

10.25-11.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo;

11.35-13 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo;

12-15.30 TVP 1, TVP Sport: PŚ w skokach narciarskich w Rasnovie, na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Celta Vigo - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

13-14.40 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich, na żywo;

13-15 Eleven Sports 2: Hamburger SV - FC St Pauli (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Chelsea - Tottenham (Premier League, na żywo);

14.30-16.30 Polsat Sport Premium 1: Slavia Praga - SFC Opava (liga czeska, na żywo);

14.30-17 Canal+ Sport: Wisła Płock - Bidasoa Irun (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.35-15.30 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: MŚ w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Skra Bełchatów (PlusLiga, na żywo);

14.50-17 nSport: Arka Gdynia - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Bologna - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

15-16.45 Eurosport 2: kolarstwo - Wyścig Dookoła Andaluzji, na żywo;

15.25-17.30 Canal+: Hertha Berlin - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Werder Brema - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Borussia M-gladbach - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Barcelona - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

16-21 Polsat Sport News: mecze półfinałowe Pucharu Włoch siatkarzy, na żywo;

16.45-18.15 Eurosport 2: kolarstwo - Volta ao Algarve, na żywo;

17.20-19.30 TVP Sport, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: ZAKSA Kedzierzyn-Koźle - Asseco Resovia (PlusLiga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: SPAL 2013 - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18.20-20.30 Canal+: Real Sociedad - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Leicester City - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

18.45-19.10 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn, na żywo;

19.30-21.40 Polsat Sport Premium 1: Feyenoord - Fortuna Sittard (liga holenderska, na żywo);

19.50-22 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

20.25-22.30 TVP Sport: MKS Kalisz - Wybrzeże Gdańsk (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom (PlusLiga, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Fiorentina - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 nSport: Sauguella Monza - Pomi Casalmaggiore (liga włoska siatkarzy, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Levante - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21-4 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rio de Janeiro, na żywo;

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Los Angeles Clippers - Sacramento Kings (NBA, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.30-23.55 Polsat Sport: Gala boksu w Londynie, na żywo;

22.30-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.05-3.50 TVP Sport: Toronto Maple Leafs - Carolina Hurricanes (NHL, na żywo);

2.30-5.15 Canal+ Sport: Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty