Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 25 stycznia2020-01-24 06:06:00

5-11.25 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

5-14.45 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

9.55-10.50 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - bieg łączony kobiet 2x7,5 km, na żywo;

11.25-12.25 TVP Sport: Stan Futbolu, na żywo;

11.25-13 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata, na żywo;

12.55-14.55 Canal+ Sport: Espanyol - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

13-17 SportKlub: mistrzostwa świata w ping-pongu, na żywo;

13.05-14.50 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - pojedyncza sztafeta mieszana, na żywo;

13.25-16.20 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie figurowym, na żywo;

13.40-15.40 Eleven Sports 1: Brentford - Leicester City (Puchar Anglii, na żywo);

14.50-16.30 Eurosport 1, Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mieszana, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Aluron Virtu Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.20-17.25 Canal+ Sport: Borussia M-gladbach - 1.FSV Mainz 05 (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 1: Valencia - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

16.15-19 Eurosport 1, TVP 1, TVP Sport: Puchar Świata w skokach narciarskich - konkurs drużynowy na żywo z Zakopanego;

16.30-17.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

17-19 SportKlub: AZS Poznań - Widzew Łódź (Energa Basket Liga kobiet, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Visła Bydgoszcz (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Spójnia Stargard (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Fiorentina - Genoa (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Alaves - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.30-22.30 Polsat Sport News: ME w łyżwiarstwie figurowym, na żywo;

19-23 SportKlub: mistrzostwa świata w ping-pongu, na żywo;

20.25-23 nSport: Pomi Casalmaggiore - Imoco Volley Conegliano (liga włoska siatkarek, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport: GKS Katowice - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Polsat Sport Extra: Vero Volley Monza - Top Volley Cisterna (liga włoska siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Torino - Atalanta (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport: Sevilla - Granada (liga hiszpańska, na żywo);

21.55-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.30-23.30 Eurosport 2: kolarstwo torowe, na żywo z Berlina;

23-1.30 Canal+ Sport: Utah Jazz - Dallas Maveriks (NBA, na żywo);

23.55-2 TVP Sport: lekkoatletyka - New Balance Indoor Grand Prix w Bostonie, na żywo;

0.55-5 Eurosport 1: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

0.55-5 Eurosport 2: turniej tenisowy Australian Open w Melbourne, na żywo;

2.05-5.15 TVP Sport: NHL All-Star Weekend, mecz gwiazd na żywo;

2.30-5 Canal+ Sport: Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty