Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 18 stycznia2020-01-17 06:39:00

7-9.10 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Adelajdzie, na żywo;

9.10-13 TVP Sport: biegi narciarskie - Ski Classics, na żywo;

10-11.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

10.50-12 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant kobiet, 1. przejazd na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 1: Levante - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport: Watford - Tottenham (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Queens Park Rangers - Leeds Utd (2. liga angielska, na żywo);

14-15 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant kobiet, 2. przejazd na żywo;

14-17 Polsat Sport News: Puchar Świata w bobslejach, na żywo;

14.05-15.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Pałac Bydgoszcz - Developers SkyRes Rzeszów (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

15.15-18.30 TVP Sport, Eurosport 1 (od 15.50 TVP 1): Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Titisee-Neustadt;

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Augsburg - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 3: Fortuna Duesseldorf - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport: Manchester City - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19.35 Canal+: Zenit Kazań - Jastrzębski Węgiel (Liga Mistrzów siatkarzy, na żywo);

17-19 SportKlub: Enea Gorzów Wlkp. - Arka Gdynia (półfinał Pucharu Polski koszykarek, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Anwil Włocławek - Legia Warszawa (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: MKS Będzin - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Sassuolo - Torino (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport: Newcastle Utd - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: RB Lipsk - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

19-22 nSport: MŚ FIM SuperEnduro - Grand Prix Hiszpanii, na żywo;

19.05-21.50 TVP Sport: New York Islanders - Washington Capitals (NHL, na żywo);

19.30-21.30 SportKlub: CCC Polkowice - Artego Bydgoszcz (półfinał Pucharu Polski koszykarek, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport News: Feyenoord - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport Extra: Sporty walki - Gala FEN 27 w Szczecinie, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - BKS Visła Bydgoszcz (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Napoli - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 2: Eibar - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: New Orleans Pelicans - Los Angeles Clippers (NBA, na żywo);

21.50-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

2.30-5.20 Canal+ Sport: Houston Rockets - Los Angeles Lakers (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty