Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 15 grudnia2019-12-14 13:24:00

8-11.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Nagano;

9-10.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

10.30-12 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km st. dowolnym kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 2: Getafe - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

12-13.45 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata - slalom mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

12-12.40 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie kobiet, na żywo z Hochfilzen;

12.10-14.40 Canal+ Sport: Piast Gliwice - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Hellas Werona - Torino (liga włoska, na żywo);

12.55-15 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Piotrkowianin (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-15 Eleven Sports 3: Charlton Athletic - Hull City (2. liga angielska, na żywo);

13.55-15.55 nSport: Celta Vigo - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

14.15-15.35 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo z Hochfilzen;

14.25-16.30 Polsat Sport News: Feyenoord - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.40-17.25 Canal+ Sport: Korona Kielce - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Aluron Virtu Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+: Manchester Utd - Everton (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: AC Milan - Sassuolo (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Udinese (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Bologna - Atalanta (liga włoska, na żywo);

15.20-17.30 Canal+ Sport 2: VfL Wolfsburg - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

15.55-17.55 nSport: Espanyol - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

16-19 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Klingenthal;

16-17.55 SportKlub: Bergischer HC - SC Magdeburg (liga niemiecka piłkarzy ręcznych, na żywo);

17-19.30 Canal+: Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Arsenal - Manchester City (Premier League, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Czarni Radom - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.50-20 Canal+ Sport 2: Schalke 04 - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 1: AS Roma - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Sir Safety Conad Perugia - Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Sevilla - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.40 SportKlub: Barcelona - Unicaja (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.30-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-22 TVP Sport: mistrzostwa świata w darcie, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: MKS Będzin - Cuprum Lubin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-23 Eleven Sports 2: Fiorentina - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 1: Valencia - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: New Orleans Pelicans - Orlando Magic (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.05-1.55 TVP Sport: Winnipeg Jets - Philadelphia Flyers (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty