Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 14 grudnia2019-12-12 17:07:00

8-11.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Nagano;

8.25-12.25 TVP Sport: Ski Classics w biegach narciarskich, na żywo;

9.20-10.20 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn, 1. przejazd na żywo;

10.30-11.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - supergigant kobiet, na żywo;

11.30-12.45 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Hochfilzen;

12.55-15 Eleven Sports 1: Granada - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 3: St Pauli - Wehen Wiesbaden (2. Bundesliga, na żywo);

13-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - slalom gigant mężczyzn, 2. przejazd na żywo;

13.15-15.30 SportKlub: Ogm Ormanspor - Tofaş (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Liverpool - Watford (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Birmingham City - West Bromwich Albion (2. liga angielska, na żywo);

14.45-17.10 nSport, Canal+ Sport: Raków Częstochowa - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-15.25 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg na dochodzenie mężczyzn, na żywo z Hochfilzen;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.25-18.30 TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Klingenthal;

15.30-17.40 SportKlub: Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Chelsea - Bournemouth (Premier League, na żywo);

15.55-18 Canal+: Real Sociedad - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

17.20-19.30 TVP 2, Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Trefl Sopot - Astoria Bydgoszcz (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Napoli - Parma (liga włoska, na żywo);

18.25-20.30 TVP Sport: CF Monterey - Al-Sadd SC (Klubowe MŚ w piłce nożnej, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Athletic Bilbao - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Southampton - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Fortuna Duesseldorf - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

19-21 SportKlub: Artego Bydgoszcz - Arka Gdynia (Energa Basket Liga kobiet, na żywo);

19.50-22 Canal+ Sport: Legia Warszawa - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

20.25-23 nSport: Pomi Casalmaggiore - Bosca S.Bernardo Cuneo (liga włoska siatkarek, na żywo);

20.30-21 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

20.30-22.30 Polsat Sport: Verva Warszawa Orlen Paliwa - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Genoa - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Atletico Madryt - Osasuna Pampeluna (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.35 TVP Sport: Kick-boxing - gala Enfusion 94 w Alkmaar, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22.30-1 Polsat Sport: Rocky Boxing Night w Kościerzynie, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Phoenix Suns - San Antonio Spurs (NBA, na żywo);

4-7 TVP Sport: San Jose Sharks - Vancouver Canucks (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty