Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 8 grudnia2019-12-07 11:54:00

7-11.10 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

9.05-10.10 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

10.10-11.35 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta kobiet, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport, Eurosport 1: Cafe Futbol, na żywo;

11.45-13 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - sztafeta mężczyzn, na żywo;

12.10-14.35 Canal+ Sport: Cracovia - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

12.10-14 Polsat Sport News: Vitesse - Feyenoord (liga holenderska, na żywo);

12.25-15 Eleven Sports 1: Lecce - Genoa (liga hiszpańska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

12.55-15 TVP Sport: Gwardia Opole - Górnik Zabrze (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-15.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 2: West Bromwich Albion - Swansea City (2. liga angielska, na żywo);

13.15-13.55 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Betis - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

14.35-17.10 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Aluron Virtu Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Canal+: Aston Villa - Leicester City (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Torino - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: SPAL 2013 - Brescia (liga włoska, na żywo);

15.05-18 TVP Sport (od 14.15 w Eurosporcie 1): skoki narciarskie - Puchar Świata w Niżnym Tagile, na żywo;

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Union Berlin - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

15.30-17 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta kobiet, na żywo z Östersund;

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Real Valladolid - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-19.30 nSport: Golden Tulip Volalto 2.0 Caserta - Zanetti Bergamo (liga włoska siatkarek, na żywo);

17-19.30 Canal+: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Brighton & Howe Albion - Wolverhampton (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: HydroTruck Radom - Arka Gdynia (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport Extra: Budowlani Łódź - Legionovia (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.45-22 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - gigant mężczyzn, supergigant kobiet, na żywo;

17.55-20 Eleven Sports 1: Sampdoria - Parma (liga włoska, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Werder Brema - Padeborn 07 (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Leganes - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.45 SportKlub: Baxi Manresa - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.30-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Bologna - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-23 nSport: Osasuna - Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

21-23.55 Canal+ Sport 2: Brooklyn Nets - Denver Nuggets (NBA, na żywo);

21.45-22.25 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23.55-2.45 Canal+ Sport 2: Philadelphia 76ers - Toronto Raptors (NBA, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty