Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 7 grudnia2019-12-06 06:49:00

7-11.10 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w short tracku, na żywo;

11-11.55 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - bieg łączony kobiet, na żywo;

11-13.15 SportKlub: Gaziantep Basketbol - Istanbul Büyükşehir Belediyesi (liga turecka koszykarzy, na żywo);

12.20-13.45 Eurosport 1: Puchar Świata w biegach narciarskich - bieg łączony mężczyzn, na żywo;

12.55-15 TVP Sport: MMTS Kwidzyn - Chrobry Głogów (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Real Madryt - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

13-23 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Grand Prix w Turynie, na żywo;

13.15-15.30 SportKlub: Galatasaray Doga Sigorta - Teksüt Bandirma BK (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Everton - Chelsea (Premier League, na żywo);

13.30-15.30 Eleven Sports 3: Huddersfield Town - Leeds Utd (2. liga angielska, na żywo);

14.20-15.20 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

14.40-17 nSport, Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: GKS Katowice - Verva Warszawa Orlen Paliwa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Atalanta - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

15.05-17.55 TVP Sport (od 15.20 w Eurosporcie 1): skoki narciarskie - Puchar Świata w Niżnym Tagile, na żywo;

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Borussia M-gladbach - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.40 SportKlub: Darüşşafaka Tekfen - Beşiktaş Sompo Sigorta (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.20-19.30 TVP 2, Canal+ Sport: Lech Poznań - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

17.20-18.50 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - sztafeta mężczyzn, na żywo z Östersund;

17.30-20 Polsat Sport: Start Lublin - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-19.40 Polsat Sport Extra: AZS Olsztyn - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-23.15 TVP Sport: boks - Gala w Ad-Dirijji, na żywo;

17.55-20 Eleven Sports 1: Udinese - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Tofaş - Pinar Karşiyaka (liga turecka koszykarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Manchester City - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

18.25-21 Eleven Sports 2: Bayer Leverkusen - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.50-20.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd mężczyzn, na żywo;

19.30-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

19.40-21.50 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Fortuna Sittard (liga holenderska, na żywo);

20.30-22 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata - zjazd kobiet, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Czarni Radom - Ślepsk Malow Suwałki (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.30-22.40 SportKlub: Unicaja - Herbalife Gran Canaria (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Lazio Rzym - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Barcelona - Mallorca (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23.15-23.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.05-3.55 TVP Sport: St Louis Blues - Toronto Maple Leafs (NHL, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty