Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 23 listopada2019-11-22 06:45:00

4.15-11 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo, na żywo;

10-12 Polsat Sport News, Eurosport 2: mistrzostwa Europy w curlingu, finał mężczyzn na żywo;

10.05-11.10 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Levi;

11-13.15 SportKlub: Gaziantep Basketbol - Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll (liga turecka koszykarzy, na żywo);

11.25-15 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - NHK Trophy w Sapporo, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: GKS Bełchatów - Warta Poznań (1. liga piłkarska, na żywo);

12.35-15 TVP Sport: Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Leganes - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

13.05-14.15 Eurosport 2: alpejski Puchar Świata, na żywo z Levi;

13.15-15.30 SportKlub: Tofaş - Beşiktaş Sompo Sigorta (liga turecka koszykarzy, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: West Ham Utd - Tottenham (Premier League, na żywo);

14.30-17 Canal+ Sport: Orlen Wisła Płock - GOG Haandbold (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.45-17 nSport: Korona Kielce - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Ślepsk Malow Suwałki - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 2: Atalanta - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

15-17 Polsat Sport News, Eurosport 2: mistrzostwa Europy w curlingu, finał kobiet na żywo;

15-17.30 Polsat Sport Extra: Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim, na żywo z Tomaszowa Mazowieckiego;

15.05-18.40 TVP Sport, Eurosport 1: skoki narciarskie - Puchar Świata w Wiśle, konkurs drużynowy na żywo;

15.25-17.25 Canal+: Union Berlin - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Fortuna Duesseldorf - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.35 SportKlub: Türk Telekom - Teksüt Bandirma BK (liga turecka koszykarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Crystal Palace - Liverpool (Premier League, na żywo);

15.55-18 Eleven Sports 3: Betis Sewilla - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

17-19.10 Polsat Sport News: Sigma Ołomuniec - Slavia Praga (liga czeska, na żywo);

17.25-19.40 TVP 2, Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.20 Canal+: Telekom Veszprem - Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Astoria Bydgoszcz - Arka Gdynia (Basket Liga mężczyzn, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Visła Bydgoszcz - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: AC Milan - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20.40 SportKlub: Fraport Skyliners - Brose Bamberg (liga niemiecka koszykarzy, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Manchester City - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Granada - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: RB Lipsk - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

19.05-21.20 TVP Sport: Polska - Ukraina (turniej piłkarek ręcznych w Lublinie, na żywo);

19.40-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

19.40-22 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - Heracles Almelo (liga holenderska, na żywo);

20-23.55 Polsat Sport: MB Boxing Night 6 w Radomiu, na żywo;

20.25-23 nSport: Unet E-Work Busto Arsizio - Bosca S.Bernardo Cuneo (włoska liga siatkarek, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Torino - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-23 Canal+ Sport 2: Real Madryt - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

21.20-22 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns (NBA, na żywo);

23.20-0.40 TVP Sport: Urugwaj - Włochy (MŚ w plażowej piłce nożnej, na żywo);

1.05-3.55 TVP Sport: Winnipeg Jets - Columbus Blue Jackets (NHL, na żywo);

4-7 TVP Sport: boks - walki o pas WBA World w Las Vegas, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty