Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 10 listopada2019-11-09 12:55:00

6-11 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour w Fuzhou, na żywo;

7.30-11.45 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - Cup of China, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Canal+ Sport 2: Mallorca - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14 Canal+ Sport: Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

12.15-14.25 Polsat Sport News: Ajax Amsterdam - FC Utrecht (liga holenderska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Cagliari - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Chrobry Głogów - Podbeskidzie Bielsko-Biała (1. liga piłkarska, na żywo);

12.45-15.30 TVP Sport: Polska - Węgry (turniej hokejowy EIHC w Gdańsku, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Dover Athletic - Southend Utd (Puchar Anglii, na żywo);

13-17.30 i 19-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

13.05-15 TVP 3: Znicz Pruszków - Widzew Łódź (2. liga piłkarska, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Borussia M-gladbach - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

13.55-16 nSport: Athletic Bilbao - UD Levante (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.30 Polsat Sport News: Willem II - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

14.40-17 Canal+: Lech Poznań - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Czarni Radom - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Wolverhampton - Aston Villa (Premier League, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - Atalanta BC (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Lazio Rzym - Lecce (liga włoska, na żywo);

15-16.55 Polsat Sport Fight: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (Ekstraliga rugby, na żywo);

15.25-17.30 Canal+ Sport 2: Wolfsburg - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 TVP Sport: Górnik Zabrze - Azoty Puławy (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 2: Parma - AS Roma (liga włoska, na żywo);

17-19 Canal+: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport: Liverpool - Manchester City (Premier League, na żywo);

17.30-20 Canal+ Sport 2: Orlen Wisła Płock - Czechowskie Niedźwiedzie (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Legia Warszawa - King Szczecin (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: Cucine Lube Civitanova - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Getafe - Osasuna (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.40 SportKlub: Real Madryt - Unicaja (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Visła Bydgoszcz - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-0.30 Polsat Sport News: Short track - Puchar Świata w Montrealu, na żywo;

20.40-22.45 SportKlub: Istanbul Büyükşehir Belediyesi - Teksüt Bandirma BK (liga turecka koszykarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - AC Milan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Betis Sewilla - FC Sevilla (liga hiszpańska, na żywo);

21.45-22.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-2 Canal+ Sport 2: Minnesota Timberwolves - Denver Nuggets (NBA, na żywo);

23.50-2 TVP Sport: Korea Płd. - Meksyk (piłkarskie MŚ U-17, ćwierćfinał na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty