Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 9 listopada2019-11-08 07:14:00

7.30-11.45 Polsat Sport: łyżwiarstwo figurowe - Cup of China, na żywo;

11.45-14 Polsat Sport Extra: łyżwiarstwo figurowe - Cup of Chiba, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Stomil Olsztyn - Warta Poznań (1. liga piłkarska, na żywo);

12.30-14.45 TVP Sport: podnoszenie ciężarów - Puchar Polski w Nowym Tomyślu, na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Chelsea - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Nottingham Forest - Derby County (2. liga angielska, na żywo);

14.40-17.05 nSport, Canal+ Sport: Wisła Płock - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzerzyn-Koźle - Aluron Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-17.20 TVP Sport: Polska - Włochy (turniej hokejowy EIHC w Gdańsku, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Brescia - Torino (liga włoska, na żywo);

 Schalke 04 - Fortuna Duesseldorf (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.30 Canal+: Hertha Berlin - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Southampton - Everton (Premier League, na żywo);

16.50-19 Polsat Sport News: FK Jablonec - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

17-19.40 TVP 2, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

17.25-19.15 nSport: HC Vardar - VIVE Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo); 

17.30-20 Polsat Sport: Stelmet Zielona Góra - HydroTruck Radom (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport Extra: Jastrzębski Węgiel - Projekt Warszawa (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

18-20 SportKlub: Constract Lubawa - Futsal Leszno (Futsal Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Borussia Drtmund (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Canal+: Eibar - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Leicester City - Arsenal (Premier League, na żywo);

19.25-22.35 Eurosport 1: Puchar Świata w kolarstwie torowym, na żywo z Glasgow;

19.40-22 Canal+ Sport: Wisła Kraków - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

20-23 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20-23.10 Polsat Sport Extra: Sporty walki - UFC Fight Night, na żywo;

20-21 Polsat Sport News: Short track - Puchar Świata w Montrealu, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Napoli - Genoa (liga włoska, na żywo);

20.55-.2255 Eleven Sports 1: Barcelona - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-21.55 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: San Antonio Spurs - Boston Celtics (NBA, na żywo);

23.10-0.40 Polsat Sport Extra: Short track - Puchar Świata w Montrealu, na żywo;

1-3.40 TVP Sport: Pittsburgh Penguins - Chicago Blackhawks (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty