Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 3 listopada2019-11-02 12:06:00

5.35-9.10 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Malezji, wyścigi na żywo;

6-10 Polsat Sport Extra: Badminton - Turniej BWF World Tour w Makau, na żywo;

9.30-11.30 i 12.30-14.40 TVP Sport: turniej tenisowy WTA Finals w Shenzen, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Canal+ Sport 2, Eleven Sports 2: Villarreal - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

12.10-14.35 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - ŁKS Łódź (Ekstraklasa, na żywo);

12.25-15 Eleven Sports 1: Atalanta - Cagliari (liga hiszpańska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Sandecja Nowy Sącz (1. liga piłkarska, na żywo);

13.55-15.55 Canal+ Sport 2: Osasuna - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: VVV Venlo - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.25-17 Canal+: Górnik Zabrze - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo); BEZ KODU!

14.40-17.30 TVP Sport: kolarstwo torowe - Puchar Świata w Mińsku, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Canal+ Sport: Crystal Palace - Leicester City (Premier League, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Hellas Werona - Brescia Calcio (liga włoska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Genoa - Udinese (liga włoska, na żywo);

15.05-18.05 Eurosport 1: Maraton w Nowym Jorku, na żywo;

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Fortuna Duesseldorf - 1.FC Koeln (Bundesliga, na żywo);

17-19.30 Canal+: Arka Gdynia - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo); BEZ KODU

17-18.30 Polsat Sport News, Eurosport 2: narciarstwo dowolne - Puchar Świata w Modenie, na żywo;

17.25-19.25 Canal+ Sport: Everton - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: Stelmet Zielona Góra - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga, na żywo);

17.50-20 Canal+ Sport 2: FC Augsburg - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Fiorentina - Parma (liga włoska, na żywo);

17.55-20 TVP Sport: Zagłębie Lubin - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.25-20.30 nSport: Leganes - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Celta Vigo - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.30 Polsat Sport Extra: Calzedonia Werona - Gas Sales Piacenza (liga włoska siatkarzy, na żywo);

19.55-22.15 Eleven Sports 1, TVP Sport: Formuła 1 - Grand Prix USA, wyścig na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Virtu Zawiercie - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: AC Milan - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Granada - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

22.30-23 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Indiana Pacers - Chicago Bulls (NBA, na żywo);

23.50-2 TVP Sport: Włochy - Paragwaj (piłkarskie MŚ U-17, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty