Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 26 października2019-10-24 06:57:00

9.50-11 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Soelden;

10-12.30 Polsat Sport: Anglia - Nowa Zelandia (Puchar Świata w rugby, półfinał na żywo);

12.30-14.30 Polsat Sport Extra: Anwil Włocławek - Trefl Sopot (Basket Liga koszykarzy, na żywo);

12.50-14 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo z Soelden;

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Hamburger SV - VfB Stuttgart (2. Bundesliga, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Aston Villa (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Sheffield Wednesday - Leeds Utd (2. liga angielska, na żywo);

14-18 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Wiedniu, na żywo;

14.30-18.30 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Bazylei, na żywo;

14.40-17 nSport, Canal+ Sport: ŁKS - Raków Częstochowa (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Czarni Radom (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Lecce - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: Bayern Monachium - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Schalke 04 - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

17.10-19.40 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Cuprum Lubin - Virtu Zawiercie (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Inter Mediolan - Parma (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport News: Gas Sales Piacenza - Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.20-20.30 Canal+: Bayer Leverkusen - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

18.20-20.30 Canal+ Sport 2: Burnley - Chelsea (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 nSport: Real Valladolid - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

19.40-22 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

19.55-21.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Meksyku, sesje kwalifikacyjna na żywo;

20-0.15 TVP Sport: boks - Gala Knock Out Boxing Night w Sosnowcu, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport: Gala Babilon MMA10, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport Extra: Visła Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Genoa - Brescia (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Atletico Madryt - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

21-23 Eurosport 2: kolarstwo - Wyścig Six-day, na żywo;

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Milwaukee Bucks - Miami Heat (NBA, na żywo);

0.50-2 TVP Sport: Ekwador - Australia (piłkarskie MŚ U-17, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty