Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 20 października2019-10-19 14:55:00

5-9 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Japonii, wyścigi na żywo;

9.15-12.30 Polsat Sport Extra: Walia - Francja (Puchar Świata w rugby, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.05-16.40 Polsat Sport News: badminton - turniej BWF World Tour w Danii, na żywo;

12.25-14.30 Eleven Sports 3: Alaves - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

12.15-14.30 Polsat Sport Extra: Japonia - RPA (Puchar Świata w rugby, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Astoria Bydgoszcz - Anwil Włocławek (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

13-15 Eleven Sports 1: Sassuolo  - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

14-16 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Moskwie, na żywo;

14-16 Canal+ Sport: Real Sociedad - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

14.35-16.25 Polsat Sport Fight: Juvenia Kraków - Ogniwo Sopot (Ekstraliga rugby, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Budowlani Łódź - MKS Kalisz (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

15-17.30 Canal+: Arka Gdynia - Lechia Gdańsk (Ekstraklasa, na żywo);

15-17 Eleven Sports 1: Sampdoria Genua - AS Roma (liga włoska, na żywo);

15-17 Eleven Sports 3: Cagliari - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Padeborn (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 nSport: Espanyol - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

16-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na żywo;

16.40-18.30 Polsat Sport News: Feyenoord - Heracles Almeo (liga holenderska, na żywo);

17.05-19.10 TVP Sport: ITTF Pro Tour w tenisie stołowym, na żywo;

17.30-19.25 Canal+ Sport: Manchester Utd - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.30-19.25 Canal+: Górnik Zabrze - ŁKS (Ekstraklasa, na żywo);

17.50-20 Canal+ Sport: Orlen Wisła Płock - Dinamo Bukareszt (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport 2: Hoffenheim - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18-20 Eleven Sports 1: Parma - Genoa (liga włoska, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Top Volley Latina - Sir Safety Conad Perugia (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 2: Athletic Bilbao - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.45-11.45 Eleven Sports 1: AC Milan - Lecce (liga włoska, na żywo);

21-21.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

21-23 Eleven Sports 2: Sevilla - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

21.20-23.30 Polsat Sport Extra: Philadelphia Union - New York Red Bulls (MLS, na żywo); 




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty