Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 19 października2019-10-17 17:51:00

5.35-9 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Japonii, kwalifikacje na żywo;

9.15-12.30 Polsat Sport: Anglia - Australia (Puchar Świata w rugby, na żywo);

12-16 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Moskwie, na żywo;

12.15-14 Polsat Sport Extra: Nowa Zelandia - Irlandia (Puchar Świata w rugby, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Śląsk Wrocław - Arka Gdynia (Energa Basket Liga koszykarzy, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Eibar - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Everton - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 3: Blackburn Rovers - Huddersfield Town (2. liga angielska, na żywo);

14-19.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, na  żywo;

14.40-16.55 nSport, Canal+ Sport: Korona Kielce - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Polonia Londyn (towarzyski mecz siatkarzy, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 1: Augsburg - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+: Atletico Madryt - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Chelsea - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

16.05-19 TVP Sport: turniej ITTF Pro Tour w tenisie stołowym, na żywo z Cetniewa;

16.55-18.45 nSport: Mieszkow Brześć - PGE VIVE Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.20-19.55 TVP 2, Canal+ Sport: Legia Warszawa - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Warta Poznań - Zagłębie Sosowiec (1. liga piłkarska, na żywo);

18.20-20.30 Canal+: Borussia Dortmund - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Polsat Sport Extra: RKC Waalwijk - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Crystal Palace - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Napoli - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Getafe - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

19-22 TVP Sport: mistrzostwa Europy w kolarstwie torowym, na żywo;

19.55-22 Canal+ Sport: Jagiellonia Białystok - Cracovia (Ekstraklasa, na żywo);

19.55-21.45 nSport: Barcelona - Paris Saint-Germain (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-0.30 Polsat Sport: Tymex Boxing Night w Łomiankach, na żywo;

20.40-23 Polsat Sport Extra: Utrecht - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Bologna (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Mallorca - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

22-23.15 Canal+ Sport: Liga+, na żywo;

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1.05-3.55 TVP Sport: Toronto Maple Leafs - Boston Bruins (NHL, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty