Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 września2019-09-21 13:11:00

5-7 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Osace, na żywo;

5.20-7.50 Polsat Sport: Dominikana - Kenia (Puchar Świata siatkarek, na  żywo);

6.50-9.50 Polsat Sport Extra: Kamerun - Holandia (Puchar Świata siatkarek, na  żywo);

7.50-10 Polsat Sport: Chiny - Brazylia (Puchar Świata siatkarek, na  żywo);

8.15-10 TVP Sport: Magda Linette - Karolina Muchova (finał turnieju tenisowego WTA w Seulu, na żywo);

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12-20 Eurosport 1: pokazowy turniej tenisowy Laver Cup w Genewie, na żywo;

12.10-14.40 Canal+ Sport: Wisła Płock - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

12.10-14 Polsat Sport News: Japonia - USA (Puchar Świata siatkarek, na  żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 2: Sassuolo - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

13-15 TVP 3: Stal Rzeszów - Resovia (2. liga piłkarska, na żywo);

13-15 Eleven Sports 3: West Bromwich - Huddrsfield Town (2. liga angielska, na żywo);

13-17 Eleven Sports 1 (od 14.55 w TVP Sport): Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, wyścig na żywo;

13-15.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Aragonii, wyścig na żywo;

13.35-14.55 TVP Sport: kolarskie MŚ - jazda na czas sztafet mieszanych, na żywo;

13.55-15.55 nSport: Espanyol - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: FC Emmen - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

14.40-16.55 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

14.45-16.50 Polsat Sport: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy (1. liga piłkarska, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 3: Lecce - Napoli (liga włoska, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Metzu, finał na żywo;

15.45-18.25 Eleven Sports 2: Falubaz Zielona Góra - Włókniarz Częstochowa (o 3. miejsce PGE Ekstraligi żużlowej, na żywo);

15.55-16.45 TVP Sport (od 15.30 w Eurosport 2): kolarskie MŚ - jazda na czas sztafet mieszanych, na żywo;

15.55-18 nSport: Valencia - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

16.45-18.50 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

17.25-19.30 Canal+ Sport 2: Chelsea - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.30-19.30 TVP 2, Canal+: Cracovia - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 3: Atalanta - Fiorentina (liga włoska, na żywo);

16.50-19.50 Polsat Sport: Włochy - Turcja (1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 2: Athletic Bilbao - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

18.45-21.30 nSport: Unia Leszno - Sparta Wrocław (rewanżowy mecz finałowy PGE Ekstraligi żużlowej, na żywo);

19.30-21 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

19.30-21.10 Canal+ Sport 2: PGE Vive Kielce - Motor Zaporoże (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Parma (liga włoska, na żywo);

21.45-22.30 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty