Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 21 września2019-09-20 06:43:00

5-9 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Osace, na żywo;

6.45-9.15 Polsat Sport: Autrlia - Fidżi (Puchar Świata w rugby, na żywo);

9.15-11.45 Polsat Sport: Francja - Argentyna (Puchar Świata w rugby, na żywo);

12.35-16 Polsat News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Aragonii, kwalifikacje na żywo;

12.55-14.55 Eleven Sports 3: Villarreal - Real Valladolid (liga hiszpańska, na żywo);

12.55-15 Eurosport 1: turniej tenisowy Laver Cup w Genewie, na żywo;

13.15-14.40 nSport: żużel - Grand Prix Wielkiej Brytanii, sesja treningowa na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Leicester City - Tottenham Hotspur (Premier League, na żywo);

13.25-15.25 Eleven Sports 2: Leeds Utd - Derby County (2. liga angielska, na żywo);

13.50-16 Polsat Sport: żużel - Puchar Nice 1. ligi, na żywo;

14-16 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Metzu, 1. półfinał na żywo;

14.30-16.10 Canal+ Sport 2: Orlen Wisła Płock - Kadetten Schaffhausen (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.50-17 nSport: ŁKS - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.05 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Singapuru, sesja kwalifikacyjna na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 3: Udinese Calcio - Brescia Calcio (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Bayer Leverkusen - Union Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Manchester City - Watford (Premier League, na żywo);

16-18.30 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Metzu, 2. półfinał na żywo;

16-18.30 Polsat Sport: Holandia - Niemcy (1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

17.20-19.40 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Hellas Werona (liga włoska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Werder Brema - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Newcastle Utd - Brighton&Howe Albion (Premier League, na żywo);

18.25-20.30 nSport: Atletico Madryt - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-20.20 Polsat Sport News: Memoriał Adama Wójcika koszykarzy, na żywo z Wrocławia;

18.55-23 Eurosport 1: turniej tenisowy Laver Cup w Genewie, na żywo;

19.50-22.30 TVP 1, TVP Sport, Super Polsat, Polsat Sport: Polska - Hiszpania (1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

19.50-22 Canal+ Sport: Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport News: Belgia - Ukraina (1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

20.20-23 Polsat Sport Extra: Słowenia - Bułgaria (1/8 finału mistrzostw Europy siatkarzy, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: AC Milan - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Granada - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

22.30-23.10 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty