Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Środa, 18 września2019-09-17 06:39:00

5.20-7.50 Polsat Sport Extra: Rosja - Korea Płd. (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

6-12 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Tokio, na żywo;

6.50-9.50 Polsat Sport: USA - Holandia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

7.50-10 Polsat Sport Extra: Chiny - Dominikana (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

10.50-13 Polsat Sport: Kenia - Brazylia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

12.10-14.25 Polsat Sport Extra: Kamerun - Japonia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

12.55-14.55 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów - mężczyźni w kategorii do 55 kg, na żywo;

14-16 Polsat Sport Premium 1: Atletico Madryt - Juventus Turyn (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

15-17.25 Eurosport 1: kolarstwo - Grand Prix of Wallonia, na żywo;

15.10-16.40 Eurosport 2: kolarstwo - Giro della Toscana, na żywo;

15.25-17.25 TVP Sport: MŚ w podnoszeniu ciężarów - kobiety w kategorii do 45 kg, na żywo;

15.50-18.30 Polsat Sport: Ukraina - Estonia (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

16-18 Polsat Sport Premium 2: Paris Saint-Germain - Real Madryt (Liga Młodzieżowa UEFA, na żywo);

17.20-20.20 Polsat Sport News: Słowenia - Rosja (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

17.30-20.10 TVP Sport: Gwardia Opole - PGE VIVE KIelce (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Wisła Płock - Legia Warszawa (zaległy mecz Ekstraklasy, na żywo);

18.55-20.55 nSport: SG Flensburg-Handewitt - Elverum Handball (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18.55-20.55 Polsat Sport Premium 1: Olympiakos Pireus - Tottenham Hotspur (Liga Mistrzów, na żywo);

18.55-20.55 Polsat Sport Premium 2: Club Brugge - Galatasaray Stambuł (Liga Mistrzów, na żywo);

19.45-22 Polsat Sport Extra: Warta Poznań - Odra Opole (1. liga piłkarska, na żywo);

19.50-22.30 Polsat Sport: Holandia - Czechy (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

20.20-22.20 Polsat Sport News: Francja - Włochy (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

21-23 Polsat Sport Premium 1: Bayern Monachium - Crvena zvezda Belgrad (Liga Mistrzów, na żywo);

21-23 TVP 1, Polsat Sport Premium 2: Paris Saint-Germain - Real Madryt (Liga Mistrzów, na żywo);

21-23 Polsat Sport Premium 3: Atletico Madryt - Juventus Turyn (Liga Mistrzów, na żywo);

21-23 Polsat Sport Premium 4: Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa (Liga Mistrzów, na żywo);

21-23 Polsat Sport Premium 5: Szachtar Donieck - Manchester City (Liga Mistrzów, na żywo);

21-23 Polsat Sport Premium 6: Dinamo Zagrzeb - Atalanta Bergamo (Liga Mistrzów, na żywo);

22.50-0.30 Polsat Sport Premium 1: Liga Mistrzów - skróty, na żywo;

23.05-0.40 TVP Sport: Liga Mistrzów - skróty, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty