Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 14 września2019-09-13 06:50:00

3.50-6.50 Polsat Sport: USA - Kenia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

5.20-7.50 Polsat Sport Extra: Kamerun - Rosja (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

6.50-9.50 Polsat Sport: Argentyna - Holandia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

7.50-10 Polsat Sport Extra: Chiny - Korea Płd. (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

9.50-12 Polsat Sport: Serbia - Brazylia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

9.50-11.55 TVP Sport: USA - Polska (mecz o 7. miejsce MŚ koszykarzy, na żywo);

12-18 Eurosport 1: kolarstwo - Vuelta a Espańa, na żywo;

12.10-14.30 Polsat Sport Extra: Dominikana - Japonia (Puchar Świata siatkarek, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Real Madryt - Levante (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Liverpool - Newcastle Utd (Premier League, na żywo);

13.50-15.55 TVP Sport: Serbia - Czechy (mecz o 5. miejsce MŚ koszykarzy, na żywo);

14.55-17 nSport: Raków Częstochowa - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Fiorentina - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: Union Berlin - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 3: 1.FC Koeln - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 4: Augsburg - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Canal+: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Manchester Utd - Leicester City (Premier League, na żywo);

16-19.45 TVP Sport (od 18.30 w TVP 1): lekkoatletyka - Memoriał Kamili Skolimowskiej, na żywo;

16-18.50 Polsat Sport: Ukraina - Holandia (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

17.30-19.40 TVP 2, Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.30 Eleven Sports 3: Real Sociedad - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Norwich City - Manchester City (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Polsat Sport News: Ajax - Heerenveen (liga holenderska, na żywo);

18.30-21 Eurosport 1: MŚ U-21 na żużlu, na żywo;

18.45-21 Polsat Sport Extra: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Warta Poznań (1. liga piłkarska, na żywo);

18.50-21.30 Polsat Sport: Estonia - Czarnogóra (mistrzostwa Europy siatkarzy, na żywo);

19.50-22 Canal+ Sport: Korona Kielce - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-23 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Vitesse (liga holenderska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Inter Mediolan - Udinese Calcio (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Barcelona - Valencia (liga hiszpańska, na żywo);




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty