Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 19 maja2019-05-18 10:26:00

8.30-18 Polsat Sport Extra: siatkówka plażowa - turniej World Tour, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-15.20 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Francji, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 1: Real Madryt - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 2: Chievo Werona - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra (półfinał play-off Energa Basket Ligi, na żywo);

12.45-15 nSport: Wisła Płock - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-15.25 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Rzymie, finał na żywo;

13.05-17 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, na żywo;

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Empoli - Torino (liga włoska, na żywo);

15-17.55 nSport: Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.10-20.30 Canal+ Now: Eibar - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

16-19 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Rzymie, na żywo;

16.10-18.45 Eleven Sports 2: Orzeł Łódź - Start Gniezno (Nice 1. liga żużla, na żywo);

17-19 SportKlub: Sturm Graz - Red Bull Salzburg (liga austriacka, na żywo);

17-22 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

17.55-19.55 Eleven Sports 1: AC Milan - Frosione (liga włoska, na żywo);

18-20 Eurosport 2: Cracovia - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 nSport: Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+: Legia Warszawa - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 TVP 2, TVP Sport, Canal+ Sport 2: Piast Gliwice - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

20-22 nSport: Sparta Wrocław - Get Well Toruń (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

20.15-22.30 Polsat Sport News: Anadolu Efes Stambuł - CSKA Moskwa (mecz o 1. miejsce Final Four Euroligi koszykarzy, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Napoli - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Atalanta (liga włoska, na żywo);

21.35-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

1-3.45 Canal+ Sport: Toronto Raptors - Milwaukee Bucks (NBA, na żywo).

1.30-3.30 Polsat Sport: FC Dallas - Los Angeles FC (MLS, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty