Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 18 maja2019-05-17 06:59:00

12-15.25 nSport: Warsaw Eagles - Bydgoszcz Archers (futbol amerykański, na żywo);

12.30-14.30 Polsat Sport: Chiny - Turcja (mecz o 5. miejsce turnieju siatkarek w Montreux, na żywo);

13.05-17 Eurosport 1: kolarstwo - Giro d'Italia, na żywo;

13.30-16.10 TVP Sport: Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin (Superliga piłkarek ręcznych, na żywo);

14.30-20 Canal+ Sport: Multiliga Ekstraklasy, na żywo;

14.30-17.15 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Rzymie, na żywo;

14.45-17.15 Polsat Sport: Tajlandia - Włochy (mecz o 3. miejsce turnieju siatkarek w Montreux, na żywo);

15-16 Polsat Sport News: motocyklowe MŚ - Grand Prix Francji, kwalifikacje na żywo;

15.30-17.30 nSport: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eurosport 1: Śląsk Wrocław - Arka Gdyniaa (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Wisła Kraków - Miedź Legnica (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Family: Korona Kielce - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 2: Hertha Berlin - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

16.10-18.15 Eleven Sports 3: Sevilla - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

16.10-18.35 TVP Sport: Kanada - Niemcy (hokejowe MŚ Elity, na żywo);

17.15-20 Polsat Sport: Polska - Japonia (mecz o 1. miejsce turnieju siatkarek w Montreux, na żywo);

17.15-20.15 Polsat Sport News: Raków Częstochowa - Wigry Suwałki (1. liga piłkarska, na żywo);

17.15-20.15 Polsat Sport Extra: GKS Katowice - Bytovia Bytów (1. liga piłkarska, na żywo);

17.50-19.55 Eleven Sports 1: Manchester City - Watford (finał Pucharu Anglii, na żywo);

18-22.20 Canal+: żużel - Grand Prix Polski, na żywo z Warszawy;

18-20 Eleven Sports 2: Genoa - Cagliari (liga włoska, na żywo);

18.50-21.30 Canal+ Sport 2: Zenit Kazań - Cucine Lube Civitanova (Liga Mistrzów siatkarzy, finał na żywo);

20-22.30 Polsat Sport: turniej tenisowy ATP w Rzymie, na żywo;

20.10-22.35 TVP Sport: Szwecja - Szwajcaria (hokejowe MŚ Elity, na żywo);

20.15-23 Polsat Sport Extra: Arka Gdynia - Anwil Włocławek (półfinał play-off Energa Basket Ligi, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport: Celta Vigo - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 3: Huesca - Leganes (liga hiszpańska, na żywo);

22.35-23.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

23-0.10 TVP Sport: World Boxing Super Series, na żywo;

1.15-4.10 TVP Sport: Boston Bruins - Carolina Hurricanes (Finał Konferencji Wschodniej NHL, na żywo);

3-5.45 Canal+ Sport: Portlanda Trail Blazers - Golden State Warriors (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty