Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 24 marca2019-03-23 09:55:00

9.40-13 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, konkurs indyw. w Planicy na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Start Lublin - Arka Gdynia (Energa Basket Liga mężczyzn, na żywo);

12.45-15 nSport: Zagłębie Lubin - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-15 TVP 3: Ruch Chorzów - Rozwój Katowice (III liga piłkarska, na żywo);

13.40-14.45 Eurosport 1, Polsat Sport News: biathlonowy Puchar Świata - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo z Oslo;

14.25-15.45 TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet, na żywo;

14.45-18 Polsat Sport: Nice 1. liga żużlowa, mecz Północ - Południe, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport Extra: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.50-17.10 Polsat Sport News: Walia - Słowacja (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

15-17 Eurosport 2: BC Nizny Nowogród - Stelmet Enea Zielona Góra (VTB United League koszykarzy, na żywo);

15.45-18 TVP Sport: Polska - Argentyna (turniej towarzyski piłkarek ręcznych, na żywo z Gdańska);

15.55-17.30 Canal+ Sport, Eleven Sports 1: Orlen Wisła Płock - MOL-Pick Szeged (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

196-18 SportKlub: VfL Gummersbach - Bergischer HC (Bundesliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

16.15-17.15 Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie, bieg ze startu wspólnego mężczyzn, na żywo z Oslo;o;

17-19.55 Canal+ Sport 2: New York Hornets - Boston Celtics (NBA, na żywo);

17.30-20.40 Polsat Sport Extra: ŁKS Łódź - BKS Bielsko-Biała (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

17.50-20 Polsat Sport News: Izrael - Austria (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

17.55-19.30 Eleven Sports 1: Sporting CP - Telekom Veszprem (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.30-21.45 SportKlub: Real Madryt - Barcelona (liga hiszpańska koszykarzy, na żywo);

20.35-23 TVP 1, TVP Sport, Polsat Sport: Polska - Łotwa (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

20.45-22.45 Polsat Sport News: Cypr - Belgia (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

20.45-22.45 Polsat Sport Extra: Holandia - Niemcy (eliminacje piłkarskich ME 2020, na żywo);

23.35-0.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty