Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 10 lutego2019-02-09 16:00:00

8.40-12 TVP Sport: Biegi narciarskie - Ski Classics - Jizerska 50 (50 km), na żywo;

9-10 i 10.30-11.30 Eurosport 1: Puchar Świata w saneczkach, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 2: Leganes - Betis (liga hiszpańska, na żywo);

12.15-14 Eurosport 1: MŚ w narciarstwie alpejskim, na żywo z Are;

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Bologna - Genoa (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: King Szczecin - Legia Warszawa (Energa Basket Liga, na żywo);

12.45-14.55 nSport: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13.15-15 Eurosport 2, TVP Sport: Puchar Świata w biegach narciarskich - sprinty kobiet i mężczyzn, na żywo;

14.25-16.30 Canal+ Sport: Tottenham - Leicester City (Premier League, na żywo);

14.30-16 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Walencji, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - Skra Bełchatów (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 1: Sampdoria - Frosinone (liga włoska, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: Atalanta - SPAL 2013 (liga włoska, na żywo);

15.25-17.30 Eleven Sports 2: Werder Brema - FC Augsburg (lBundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Arka Gdynia - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

16-18 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

16-18 Polsat Sport Extra: tenis - turniej ATP w Sofii, na żywo;

16.10-18.10 Canal+ Now: Valencia - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

16.40-19 Polsat Sport News: FC Utrecht - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

16.55-19 Canal+ Sport: Manchester City - Chelsea (Premier League, na żywo);

16.55-19 Eleven Sports 3: Celje Pivovarna Lasko - MOL-Pick Szeged (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20.30 Polsat Sport: AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.55-19.55 Canal+ Sport 2: Fortuna Duesseldorf - VfB Stuttgart (Bundesliga, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Sassuolo - Juventus (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Wisła Płock - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Polsat Sport Extra: finał Pucharu Włoch siatkarzy, na żywo;

18.25-20.30 Eleven Sports 2: Sevilla - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.25-22.30 Eleven Sports 2: AC Milan - Cagliari (liga włoska, na żywo);

20.30-22.40 Polsat Sport: Puchar Świata w biathlonie, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Athletic Bilbao - Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers (NBA, na żywo);

22-22.40 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.45-23.55 Polsat Sport: Puchar Świata w biathlonie, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty