Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 9 lutego2019-02-08 07:22:00

9.55-12 TVP Sport: Puchar Federacji w tenisie, na żywo;

11.15-12.30 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

12.30-14 Eurosport 1: MŚ w narciarstwie alpejskim, na żywo;

12.30-14.45 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański - GTK Gliwice (Energa Basket Liga, na żywo);

12.55-15 Canal+ Sport: Getafe - Celta Vigo (liga hiszpańska, na żywo);

12.55-15 Eleven Sports 1: Union Berlin - SV Sandhausen (2. Bundesliga, na żywo);

13-15.30 Polsat Sport Extra: tenis - turniej ATP w Sofii, na żywo;

13.25-15.30 Canal+ Sport 2: Fulham - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

14-15.30 Eurosport 1: kolarstwo - Wyścig Dookoła Walencji, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.10-17.40 Canal+ Now: Szkocja - Irlandia (Puchar Sześciu Narodów w rugby, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport: Borussia Dortmund - TSG 1899 Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Borussia M-gladbach - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 2: RB Lipsk - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

15.30-16.15 Eurosport 1: Puchar Świata w kombinacji norweskiej, na żywo;

15.30-17.30 nSport: Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-18 Polsat Sport Extra: Sir Safety Conad Perugia - Azizmut Leo Shoes Modena (1. półfinał Pucharu Włoch siatkarzy, na żywo);

15.55-18 Canal+ Sport 2: Liverpool - Bournemouth (Premier League, na żywo);

16-19 TVP 1, TVP Sport, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Lahti;

16.10-18.15 Canal+: Atletico Madryt - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

17-18.30 Polsat Sport News: tenis - turniej ATP w Sofii, na żywo;

17.30-20.30 Polsat Sport: Cuprum Lubin - MKS Będzin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

17.40-20.25 Canal+ Now: Włochy - Walia (Puchar Sześciu Narodów w rugby, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports 2: Fiorentina - Napoli (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Cracovia - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova (2. półfinał Pucharu Włoch siatkarzy, na żywo);

18.25-20.30 nSport: Espanyol - Rayo Vallecano (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.30 Canal+ Sport 2: Brighton & Howe Albion - Burnley (Premier League, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Bayern Monachium - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18.30-20.40 Polsat Sport News: Heracles Almelo - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

18.55-20.50 Canal+: IFK Kristianstad - PGE Vive Kielce (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19-21.45 TVP Sport: Boston Bruins - Los Angeles Kings (NHL, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 1: Parma - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.40 Polsat Sport: Puchar Świata w biathlonie - sprint mężczyzn, na żywo;

20.40-22.45 Polsat Sport News: Feyenoord - De Graafschap (liga holenderska, na żywo);

21.45-22.15 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.15-24 TVP Sport: lekkoatletyka - halowy mityng w Nowym Jorku, na żywo;

22.40-0.10 Polsat Sport: Puchar Świata w biathlonie - sprint kobiet, na żywo;

23-1.45 Canal+ Sport 2: Utah Jazz - San Antonio Spurs (NBA, na żywo);

2.30-5.15 Canal+ Sport 2: Houston Rockets - Oklahoma City Thunder (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty