Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 11 listopada2018-11-10 17:56:00

6-11 Polsat Sport Extra: badminton - turniej BWF World Tour, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

12-13.45 TVP Sport: Czechy - USA (tenisowy Puchar Federacji, na żywo);

12.25-14.30 Eleven Sports 1: Atalanta - Inter Mediolan (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Polpharma Starogard Gdański - Start Lublin (Energa Basket Liga, na żywo);

12.45-14.30 nSport: Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

13-17 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

14.25-16.25 Polsat Sport News: Excelsior Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: AS Roma - Sampdoria (liga włoska, na żywo);

15.10-17.15 Canal+ Sport 2: Chelsea - Everton (Premier League, na żywo);

15.30-17.30 Canal+: Korona Kielce - Piast Gliwice (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Miedź Legnica - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Eleven Sports 3: RB Lipsk - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);


16.10-18.15 Eleven Sports 2: Barcelona - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

16.55-18.45 nSport: Vardar - Barcelona (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.25-19.55 TVP Sport: Polska - Austria (turniej hokejowy EIHC, na żywo z Gdańska);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Stocznia Szczecin (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

18-20 Eleven Sports 3: Sassuolo - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.10 Polsat Sport News: Sir Safety Perugia - Azimut Leo Shoes Modena (liga włoska siatkarzy, na żywo);

18.05-20.10 Eleven Sports 1: Formuła 1 - Grand Prix Brazylii, wyścig na żywo;

18.25-20.25 Canal+ Sport: Sevilla - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

19-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP Finals w Londynie, na żywo;

20-22 SportKlub: Boca Juniors Buenos Aires - River Plate Buenos Aires (1. mecz finałowy CONMEBOL Copa Libertadores, na żywo);

20-22.30 Polsat Sport: Leginovia - MKS Kalisz (Liga Siatkówki kobiet, na żywo);

20-22.10 TVP Sport: snooker - Champion of Champions 2018, na żywo;

20.25-22.30 Eleven Sports 1: AC Milan - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Canal+ Sport 2: Celta Vigo - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

21.30-22.45 Canal+ Sport: Liga+ Extra, na żywo;

22.10-22.35 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo;

22.35-0.15 TVP Sport: snooker - Champion of Champions 2018, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty