Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 kwietnia2018-04-21 10:34:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-13.55 Eleven Sports 2: Girona - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Cagliari - Bologna (liga włoska, na żywo);

12.45-14.35 nSport: Zagłębie Lubin - MKS Kalisz (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14-17.15 Eurosport 1: kolarstwo - wyścig Liege-Bastogne-Liege, na żywo;

14.25-16.25 Canal+: Arsenal - West Ham Utd (Premier League, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: ROW Rybnik - Orzeł Łódx (I liga żużla, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport Extra: Asseco Resovia - AZS Olsztyn (play-off PlusLigi siatkarzy, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia (Ekstraklasa, na żywo);

15.55-17.55 Eleven Sports 1: Chelsea - Southampton (2. półfinał Pucharu Anglii, na żywo);

15.55-18.15 TVP Sport: Węgry - Kazachstan (hokejowe MŚ Dywizji 1A, na żywo z Budapesztu);

16-18 nSport: Falubaz Zielona Góra - Włokniarz Częstochowa (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: THW Kiel - RK Vardar (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport: Manchester City - Swansea City (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra (Energa Basket Liga, na żywo);

18-20 Eleven Sports 1: 1.FC Koeln - Schalke 04 (Bundesliga, na żywo);

18-20 Canal+: Wisła Kraków - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Polsat Sport News: AZ Alkmaar - Feyenoord (liga holenderska, na żywo);

18-22.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Ameryk, na żywo;

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Las Palmas - Deportivo La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-21 nSport: Sparta Wrocław - Stal Gorzów (PGE Ekstraliga żużla, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

18.55-20.55 Canal+ Sport 2: HBC Nantes - Skjern Handbold (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

19.25-21.45 TVP Sport: Polska - Włochy (hokejowe MŚ Dywizji 1A, na żywo z Budapesztu);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (play-off PlusLigi siatkarzy, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Juventus Turyn - Napoli (liga włoska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Atletico Madryt - Betis Sewilla (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Bordeaux - Paris SG (liga francuska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: San Antonio Spurs - Golden State Warriors (NBA, na żywo);

22-22.35 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty