Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 21 kwietnia2018-04-20 07:30:00

12.45-14.35 nSport: Wybrzeże Gdańsk - MMTS Kwidzyn (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

12.55-14.55 Eleven Sports 1: Eibar - Getafe (liga hiszpańska, na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: West Bromwich - Liverpool (Premier League, na żywo);

13.30-15.50 Polsat Sport Extra: turniej tenisowy ATP w Monte Carlo, na żywo;

14.45-17.30 Polsat Sport: Asseco Resovia - AZS Olsztyn (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport: Hannover 96 - Bayern Monachium (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: RB Lipsk - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

15.30-17 Eurosport 2: kolarstwo - Tour of Croatia, na żywo;

15.30-17.30 nSport: Piast Gliwice - Pogoń Szczecin (Ekstraklasa, na żywo);

15.50-18.10 TVP Sport, Polsat Sport Extra: Drużyna Luisa Figo - Drużyna Ronaldinho (mecz charytatywny, na żywo);

15.55-17.55 Canal+ Sport 2: Watford - Crystal Palace (Premier League, na żywo);

16-18.25 Eleven Sports 3: Wybrzeże Gdańsk - Motor Lublin (I liga żużla, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Chrobry Głogów - GKS Katowice (I liga piłkarska, na żywo);

17.30-19.30 nSport: GKM Grudziądz - Unia Leszno (żużlowa PGE Ekstraliga, na żywo);

18-20 Canal+ Sport, Eleven Sports 3: PGE Vive Kielce - Paris SG (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Górnik Zabrze - Wisła Płock (Ekstraklasa, na żywo);

18.10-20.15 Eleven Sports 2: Manchester Utd - Tottenham (1. półfinał Pucharu Anglii, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19-21 TVP Sport: KPR Gwardia - Azoty Puławy (półfinał Pucharu Polski piłkarzy ręcznych, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

20.25-22.25 nSport: Imoco Volley Conegliano - Igor Gorgonzola Novara (włoska liga siatkarek, na żywo);

20.25-22.25 Eleven Sports 2: KRC Genk - Anderlecht (liga belgijska, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Korona Kielce - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: AC MIlan - Benevento (liga włoska, na żywo);

21-23 Canal+ Sport 2: Sevilla - Barcelona (Puchar Króla, na żywo);

21.20-23.45 TVP Sport: Washington Capitals - Columbus Blue Jackets (NHL, na żywo);

1.30-4.15 Canal+ Sport: Minnesota Timberwolves - Houston Rockets (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty