Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 15 kwietnia2018-04-14 11:17:00

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 2: Eibar - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Fiorentina - Spal (liga włoska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: AZS Koszalin - Asseco Gdynia (Energa Basket Liga, na żywo);

12.45-14.20 nSport: MMTS Kwidzyn - MKS Kalisz (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

14.25-16.40 Polsat Sport News: Feyenoord - FC Utrecht (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Motor Lublin - Start Gniezno (żużlowa Nice I liga, na żywo);

14.45-17.20 Polsat Sport Extra: Warta Zawiercie - BBTS Bielsko-Biała (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.45-17.30 Eurosport 1: kolarstwo - Amstel Gold Race, na żywo;

14.55-17 Eleven Sports 2: AC Milan - SS Napoli (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Schalke 04 - Borussia Dortmund (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Pogoń Szczecin - Bruk-Bet Terlalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

15.40-17.15 TVP Sport: jeździectwo - skoki przez przeszkody, na żywo;

16-18 nSport: Falubaz Zielona Góra - GKM Grudziądz (Superliga piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Raków Częstochowa - Chrobry Głogów (I liga piłkarska, na żywo);

17.30-19 Eurosport 1: kolarstwo - Puchar Francji, na żywo;

17.55-19.55 Eleven Sports 1: Werder Brema - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 2: Juventus Turyn - Sampdoria Genua (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa, na żywo);

18.05-20 Polsat Sport News: PSV Eindhoven - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport Extra: Viktoria Pilzno - Sparta Praga (liga czeska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 3: Getafe - Espanyol (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.30 Polsat Sport: Chemik Police - Budowlani Łódź (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

20-21.30 Canal+: Liga+ Extra, na żywo;

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Malaga - Real Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 2: Lazio Rzym - AS Roma (liga włoska, na żywo);

20.55-22.55 Eleven Sports 3: Paris SG - AS Monaco (liga francuska, na żywo);

21-23 Polsat Sport Extra: turniej tenisowt ATP w Houston, finał na żywo;

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: play-off NBA, na żywo;

22-22.40 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty