Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Sobota, 10 lutego2018-02-08 10:35:00

5.30-6.30 TVP 1, Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: snowboard, na żywo;

8.05-9.15 TVP 1, Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: biegi narciarskie kobiet, na żywo;

8.30-11 Eurosport 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Japonia - Szwecja w hokeju kobiet, na żywo;

10.45-14.35 TVP 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: sanki, short-track, łyżwy szybkie, na żywo;

11-11.55 Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: sanki, na żywo;

12.05-13.05 Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: biathlon, na żywo;

12.55-15 Eleven Sports 1: Villarreal - Alaves (liga hiszpańska, na żywo);

13-15.30 Eurosport 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: Korea - Szwajcaria w hokeju kobiet, na żywo;

13-15 Eleven Sports 2: turniej tenisowy ATP w Sofii, na żywo;

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: Tottenham - Arsenal (Premier League, na żywo);

13.40-15.30 TVP 1, Eurosport 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: skoki narciarskie, na żywo;

14.45-18 Polsat Sport: Warta Zawiercie - Asseco Resovia (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

14.55-17 Eleven Sports 3: SPAL - AC Milan (liga włoska, na żywo);

15.10-17.15 Canal+ Sport: Irlandia - Włochy (Puchar Sześciu Narodów w rugby, na żywo);

15.25-17.25 Canal+ Sport 2: Borussia Dortmund - Hamburger SV (Bundesliga, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports 1: Bayer Leverkusen - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 nSport: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-18 Canal+: Wisła Płock - RK Prvo PD Zagrzeb (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

17.55-19.55 nSport: Barcelona - RK Vardar (Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Cracovia - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

18-19.40 Polsat Sport Extra: Rosja - Kazachstan (ME w futsalu, mecz o 3. miejsce na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Leganes - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

18.25-20.25 Canal+ Sport 2: Manchester City - Leicester City (Premier League, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

19.40-21.50 Polsat Sport News: Sparta Rotterdam - PSV Eindhoven (liga holenderska, na żywo);

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-23.55 Polsat Sport: Gala boksu w Nysie, na żywo;

20.30-22.30 Canal+ Sport: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków (Ekstraklasa, na żywo);

20.35-22.30 Polsat Sport Extra: Portugalia - Hiszpania (ME w futsalu, mecz o 1. miejsce na żywo);

20.40-22.40 Eleven Sports 1: Real Madryt - Real Sociedad (liga hiszpańska, na żywo);

20.30-22.40 Eleven Sports 2: Napoli - Lazio Rzym (liga włoska, na żywo);

21-21.35 TVP Sport: Olimpijski dzień, na żywo;

23-1.05 TVP Sport: halowy mityng lekkoatletyczny w Bostonie, na żywo;

1.05-3.45 TVP Sport: Tampa Bay Lightning - Los Angeles Kings (NHL, na żywo);

1.40-3.55 TVP 2: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: snowboard, na żywo;

2.15-5.55 TVP 1: Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018: zjazd mężczyzn, snowboard, na żywo;

2.30-5 Canal+ Sport: Golden State Warriors - San Antonio Spurs (NBA, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty