Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 17 grudnia2017-12-16 11:04:00

9.15-11.45 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11.15-12.30 TVP 2: Puchar Świata w biegach narciarskich - 10 km kobiet techniką dowolną na dochodz., na żywo;

11.35-12.20 Polsat Sport Extra, Eurosport 1: Puchar Świata w biathlonie - bieg ze startu wspólnego kobiet, na żywo;

11.55-14 Eleven Sports 2: Girona - Getafe (liga włoska, na żywo);

12.20-13.30 Eurosport 1: alpejski Puchar Świata, na żywo;

12.25-14.25 Eleven Sports 1: Hellas Werona - AC Milan (liga włoska, na żywo);

12.25-14.25 Polsat Sport Extra: Sparta Rotterdam - Feyenoord Rotterdam (liga holenderska, na żywo);

13.30-15.45 TVP 1, Eurosport 1: Puchar Świata w skokach narciarskich, na żywo z Engelbergu;

14.10-17 TVP Sport: Szwecja - Holandia (MŚ piłkarek ręcznych, o 3. miejsce na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport News: AZ Alkmaar - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17 Polsat Sport: Legionovia - PTPS Piła (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

14.55-16.55 Eleven Sports 1: Bologna - Juventus (liga włoska, na żywo);

15.10-17.25 Canal+: West Bromwich - Manchester Utd (Premier League, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Lech Poznań - Bruk-Bet Termalica Nieciecza (Ekstraklasa, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport 2: Hannover 96 - Bayer Leverkusen (Bundesliga, na żywo);

16.10-18.10 Eleven Sports 2: Celta Vigo - Villarreal (liga hiszpańska, na żywo);

17.05-20 TVP Sport: Francja - Norwegia (MŚ piłkarek ręcznych, o 1. miejsce na żywo);

17.25-19.25 Canal+ Sport 2: Bournemouth - Liverpool (Premier League, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Sada Cruzeiro (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, mecz o 3. miejsce na żywo);

17.55-20 Eleven Sports 1: Red Bull Lipsk - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

18-20 Canal+: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin (Ekstraklasa, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: UD Las Palmas - Espanyol Barcelona (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.30-23 Polsat Sport: Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazań (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, finał na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports 1: Barcelona - La Coruna (liga hiszpańska, na żywo);

20.55-23 Eleven Sports 3: Olympique Lyon - Olympique Marsylia (liga francuska, na żywo);

21.30-0.15 Canal+ Sport 2: Toronto Raptors - Sacramento Kings (NBA, na żywo);

22-22.30 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty