Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Wtorek, 12 grudnia2017-12-10 13:40:00

17.30-20 Polsat Sport: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Sarmayeh Bank VC (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport News: Zenit Kazań - Personal Bolivar (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, na żywo);

18-20 TVP Sport: Gremio - Pachuca (półfinał Klubowych MŚ w piłce nożnej, na żywo);

18-20 Eurosport 2: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Canal+ Sport: Piast Gliwice - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20.30 Polsat Sport Extra: Vizura Ruma - Chemik Police (Liga Mistrzyń siatkarek, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 1: VfL Wolfsburg - RB Lipsk (Bundesliga, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Sports 2: Stelmet Zielona Góra - Aris Saloniki (Liga Mistrzów koszykarzy, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20.05-22.30 Eurosport 2: ZSC Lions - HC Bili Tigri (1/4 finału hokejowej ligi Mistrzów, na żywo);

20.20-22.20 TVP Sport: Francja - Czarnogóra (mecz 1/4 finału MŚ piłkarek ręcznych, na żywo);

20.30-22.30 nSport: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Śląsk Wrocław (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-22.30 Canal+ Sport: Arka Gdynia - Górnik Zabrze (Ekstraklasa, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport: Skra Bełchatów - Szanghaj VC (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, na żywo);

20.30-23 Polsat Sport Extra: Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova (Klubowe Mistrzostwa Świata siatkarzy, na żywo);

20.30-22.30 Eleven Sports 1: SC Freiburg - Borussia M-gladbach (Bundesliga, na żywo);

20.30-22.30 Eleven Sports 2: Hamburger SV - Eintracht Frankfurt (Bundesliga, na żywo);

20.55-23 Polsat Sport News: Inter Mediolan - Pordenone Calcio (1/8 finału Pucharu Włoch, na żywo);

20.55-22.55 Canal+ Sport 2: Huddersfield Town - Chelsea (Premier League, na żywo);

22.20-22.45 TVP Sport: Sportowy wieczór, na żywo.




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty