Facebook
kontakt
logo
Strona główna > TV
Niedziela, 22 października2017-10-21 09:57:00

4-8.30 Polsat Sport Extra: motocyklowe MŚ - Grand Prix Australii, na żywo;

11-12.30 Polsat Sport: Cafe Futbol, na żywo;

11-13 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Singapurze, na żywo;

12-14 Eleven: Villarreal - Las Palmas (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Eleven Sports: Chievo - Hellas Verona (liga hiszpańska, na żywo);

12.25-14.25 Polsat Sport Extra: PSV Eindhoven - Heracles Almeo (liga holenderska, na żywo);

12.30-14.45 Polsat Sport: Rosa Radom - Polski Cukier Toruń (Polska Liga Koszykówki, na żywo);

13.15-15.30 Eurosport 2: Hiszpania - Iran (piłkarskie MŚ do lat 17, 3. ćwierćfinał na żywo);

13.25-15.25 Canal+ Sport 2: 1.FC Koeln - Werder Brema (Bundesliga, na żywo);

13.30-15.30 TVP Sport: turniej tenisowy WTA w Singapurze, na żywo;

14.25-16.25 Canal+: Everton - Arsenal (Premiership, na żywo);

14.25-16.25 Polsat Sport Extra: Feyenoord Rotterdam - Ajax Amsterdam (liga holenderska, na żywo);

14.45-17.30 Polsat Sport: Espadon Szczecin - GKS Katowice (PlusLiga siatkarzy, na żywo);

15-17 Eleven: AC Milan - Genoa (liga włoska, na żywo);

15.25-17.25 Eleven Sports: SC Freiburg - Hertha Berlin (Bundesliga, na żywo);

15.30-17.30 Canal+ Sport: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa, na żywo);

16-17.55 Polsat Sport News: turniej tenisowy ATP w Antwerpii, finał na żywo;

16.15-18.30 Eurosport 2: Niemcy - Brazylia (piłkarskie MŚ do lat 17, 4. ćwierćfinał na żywo);

16.15-18.15 Eleven Extra: Celta Vigo - Atletico Madryt (liga hiszpańska, na żywo);

16.30-18.30 SportKlub: Austria Wiedeń - Rapid Wiedeń (liga austriacka, na żywo);

16.55-18.55 Canal+ Sport 2: Tottenham - Liverpool (Premiership, na żywo);

17.30-20 Polsat Sport: GKS Katowice - Ruch Chorzów (I liga piłkarska, na żywo);

17.55-20 Polsat Sport News: Slavia Praga - Slovan Liberec (liga czeska, na żywo);

17.55-19.55 Eleven Sports: Udinese - Juventus Turyn (liga włoska, na żywo);

18-20 Canal+: Wisła Kraków - Legia Warszawa (Ekstraklasa, na żywo);

18-20 Eleven: VfL Wolfsburg - Hoffenheim (Bundesliga, na żywo);

18.20-20.20 Polsat Sport Extra: Dynamo Kijów - Szachtar Donieck (liga ukraińska, na żywo);

18.25-20.25 Eleven Extra: Leganes - Athletic Bilbao (liga hiszpańska, na żywo);

18.30-18.40 TVP 2: Sport telegram, na żywo;

20-20.05 TVP 1: Wiadomości sportowe, na żywo;

20-22.45 Polsat Sport: Muszynianka - ŁKS Łódź (Liga Siatkówki Kobiet, na żywo);

20.40-22.45 Eleven Sports: Real Madryt - Eibar (liga hiszpańska, na żywo);

20.45-23.15 Eleven: Formuła 1 - Grand Prix USA, wyścig na żywo;

20.55-22.55 Eleven Extra: Olympique Marsylia - Paris SG (liga francuska, na żywo);

21.30-23.45 Canal+ Sport 2: Brooklyn Nets - Atlanta Hawks (NBA, na żywo);

22-23.55 Eurosport 2: Atlanta Utd - Toronto FC (amerykańska MLS, na żywo);

22.35-23 TVP Sport: Sportowa niedziela, na żywo;

23-21 SportKlub: Real Madryt - Unicaja (hiszpańska liga koszykarzy, na żywo).




REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty