Strona główna > Inne > Sporty motorowe
Le Mans: Pech zespołu Kubicy
23.08.2021 21:57 -

Robert Kubica wraz z belgijskim zespołem WRT był o krok (a właściwie o 2 minuty) od zwycięstwa w kategorii LMP2. Samochód, w którym na ostatnim okrążeniu znajdował się Chińczyk Yifei Ye uległ awarii i zatrzymał się na torze...

więcej »
Nie żyje Ewa Zasada
21.08.2021 16:56 -

W wieku 91 lat zmarła Ewa Zasada, żona mistrza rajdów samochodowych Sobiesława. Sama też często uczestniczyła razem z nim w zawodach sportowych.

więcej »
Sardynia pechowa dla Kajetanowicza
06.06.2021 22:41 -
więcej »
WRC 3: Kajetanowicz i Szczepaniak wygrali Rajd Portugalii
24.05.2021 07:31 -

Drugi start w tym sezonie, drugi debiut i druga wygrana dla Kajetana Kajetanowicza. Pilotowany przez Macieja Szczepaniaka reprezentant LOTOS Rally Team w świetnym stylu triumfował w Rajdzie Portugalii, jednej z najtrudniejszych i najdłuższych rund Rajdowych Mistrzostw Świata.

23.03.2021 21:07 -

Kajetan Kajetanowicz powraca na najtrudniejsze i najbardziej wymagające trasy Rajdowych Mistrzostw Świata. Kierowca LOTOS Rally Team, razem z pilotem, Maciejem Szczepaniakiem, zaliczy pełny sezon w najliczniejszej kategorii WRC 3.

więcej »
Zmarł Hannu Mikkola
26.02.2021 23:34 -
więcej »
Rajd Dakar: Peterhansel po raz czternasty, Goczałowie z Przytkowic najlepszymi debiutantami
15.01.2021 20:54 -

55-letni Francuz Stéphane Peterhansel już po raz czternasty wygrał Rajd Dakar!!! W latach 90. sześciokrotnie triumfował w rywalizacji motocyklistów, a w XXI wieku ośmiokrotnie zwyciężył w kategorii samochodów.