Strona główna > Sportowe Podkarpacie
RYSZARD NIEMIEC o "miażdżącym" zwycięstwie Grenia i o tym czy słusznie opinia publiczna Rzeszowszczyzny przestała interesować się losem piłkarstwa na swoim terenie

06.02.2012 00:23 -

Piłkarze Beniaminka Krosno U-11 wygrali dobrze obsadzony turniej Tarnovia Cup im. Antoniego Barwińskiego. Krośnianie wyprzedzili w Tarnowie Akademię Piłkarską 21 Kraków i Harnasi Tymbark.

więcej »
Silver Cup 10-latków: Beniaminek na podium
30.11.2011 01:13 -

Drużyna Beniaminka Krosno, rocznik 2001, zajęła w miniony weekend trzecie miejsce w halowym turnieju piłkarskim Silver Cup 2011 w Zawoi.

więcej »
Sukces Beniaminka Krosno w Krakowie
18.11.2011 16:53 -

Drużyna Beniaminka Krosno, rocznik 2001, zajęła drugie miejsce w międzynarodowym turnieju orlików w Krakowie - Bronowianka Cup 2011. 10-latkowie z Podkarpacia przegrali tylko jeden mecz, w finale, ze słowackim zespołem FAM Poprad 0-1.

więcej »
Zwycięstwo Beniaminka na początek sezonu halowego
07.11.2011 20:28 -

Udanie zainaugurowali sezon halowy zawodnicy krośnieńskiego Beniaminka z rocznika 2004. Grupa siedmiolatków zwyciężyła w VIII Turnieju Halowym piłki nożnej chłopców, który odbył się 6 listopada w hali GOSiR w Jedliczu.

więcej »
EGZAMINY do Szkoły Mistrzostwa Sportowego
07.06.2011 12:39 -

Dziś odbyły się egzaminy kwalifikacyjne do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Krakowie. Na testy przybyło wielu adeptów sztuki piłkarskiej, którzy chcą w SMS-ie zdobywać szlify futbolowe pod okiem wykwalifikowanej kadry szkoleniowej.

więcej »
Nabór do Szkoły Mistrzostwa Sportowego
18.05.2011 08:59 -

7 czerwca odbędzie się egzamin kwalifikacyjny do Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

więcej »
Wanda odrobiła stratę, reszta walki w Strzyżowie
27.03.2011 23:33 -

1-1 w finale play-off w II lidze siatkarzy. Krakowska Akademia Wanda Instal wygrała drugi mecz z Wisłokiem Strzyżów we własnej hali i wróciła do gry.

więcej »
Asseco Resovia rekordowo bije częstochowian
15.01.2011 17:18 -

Asseco Resovia Rzeszów pokonała Tytan AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:9, 25:17) w meczu 16. kolejki PlusLigi. W drugim secie padł rekord obecnego sezonu wysokości zwycięstwa w secie. Od rozpoczęcia sezonu 2010/11 nie było tak wysokiego zwycięstwa w secie. Tytan AZS jest pierwszym zespołem, któremu nie udało się przekroczyć granicy dziesięciu punktów.