Strona główna > Sportowa Małopolska
Klasa B: 9 goli Pachowicza, bramka Kalemby z własnej połowy2020-10-04 14:18:00

W krakowskiej klasie B (grupa 3) rezerwy Wieczystej są zdecydowanym liderem - w sześciu meczach zdobyły komplet punktów z bilansem bramkowym 83-2!

W ostatniej kolejce podopieczni Łukasza Kubika podejmowali na sztucznej murawie Prądniczanki zespół Dragoons Kraków i rozgromili przeciwnika 17-1. Aż 9 goli strzelił Hubert Pachowicz, który kilka godzin wcześniej rozegrał połowę meczu w pierwszej drużynie z Borkiem Kraków (13-0). Bramki były przedniej jakości, ale najładniejszą zdobył Krzysztof Kalemba, który pokonał brazylijskiego bramkarza Dragoons strzałem z własnej połowy boiska!

Dragoons to międzynarodowa drużyna, która ma w kadrze kilku Polaków. Reszta reprezentuje 15 krajów świata: Angola, Białoruś, Brazylia, Chorwacja, Francja, Holandia, Izrael, Kongo, Korea Płd.,  Maroko, Peru, Portugalia, Ukraina, Włochy, Węgry. Wszyscy spotykają się na meczach, mało który z graczy ma za sobą grę w klubie profesjonalnym.