Remis Brązowych w Lublinie2020-09-26 00:04:00

W 5. kolejce II ligi piłkarskiej Garbarnia zremisowała 1-1 w Lublinie z beniaminkiem, Motorem.

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1-1 (1-1)

1-0 Piotr Ceglarz 22

1-1 Jakub Bąk 39 (głową)

Sędziował Patryk Gryckiewicz (Toruń). Żółte kartki: Swędrowski, Duda - Radwanek, Masiuda. Widzów 3530.

MOTOR: Madejski - M. Król, Łukasik (66 Wawszczyk), Cichocki, Michota - Kunca (56 Duda), Kumoch (57 Rak), Swędrowski, R. Król, Ceglarz (72 Wójcik) - Świderski (72 Ropski).

GARBARNIA: Kozioł - Kowalski, Masiuda, Nakrosius, Górecki - Bąk (86 Serafin), Duda (86 Laskoś). Kołbon, Kuczak, Wacławek (74 Malik) - Radwanek (79 Marszalik).

U siebie Motor nadal bez zwycięstwa, a Garbarnia na wyjazdach bez porażki...

Krakowianie mogli objąć prowadzenie w 2. minucie, ale Górecki główkował z doskonałej pozycji tuż obok słupka. Jako pierwsi gola zdobyli jednak gospodarze. W 22. minucie pięknym strzałem Ceglarz pokonał Kozioła. Brązowi wyrównali niebawem. Po zamieszaniu w polu karnym Kowalski zacentrował w "piątkę", a tam Bąk głową z 5 m trafił do siatki.

Po przerwie to Garbarze początkowo prowadzili grę. W 61. minucie stworzyli znakomitą szansę, ale strzał Kuczaka zbił na słupek bramkarz Motoru. Później okazji szukali jedni i drudzy, lecz wynik się nie zmienił.

90minut.pl, motorlublin.eu, st