Remis Puszczy w Radomiu2019-11-09 23:34:00

Puszcza Niepołomice w meczu kończącym rundę jesienną Fortuna 1 Ligi zremisowała 1-1 z Radomiakiem Radom.

Radomiak - Puszcza Niepołomice 1-1 (0-1)

0-1 Wiktor Żytek 37

1-1 Mateusz Cichocki 79 (głową)

Sędziował Sylwester Rasmus (Toruń). Żółte kartki: Banasiak, Kaput, Karwot – Kotwica, Embalo, Widejko. Widzów 3526.

RADOMIAK: Kochalski – Jakubik (46 Kaput, 74 Leandro), Grudniewski, Cichocki, Abramowicz – Mikita, Karwot, Banasiak, Makowski, Michalski (57 Winsztal) – Górski.

PUSZCZA: Niemczycki – Stępień, Stawarczyk, Czarny, Widejko – Tomalski, Kotwica, Żytek, Serafin (88 Orłowski), Sitek (69 Bąk) – Embalo (82 Uwakwe).

Do przerwy Puszcza prowadziła 1-0. Po zamieszaniu w polu karnym do siatki trafił Żytek. Po zmianie stron gospodarze nacierali. W 60. minucie gości od straty bramki uchronił słupek. W 79. minucie po zagraniu Leandro do siatki trafił Cichocki i było 1-1.

3 punkty Żubrom mógł dać Tomalski, ale piłka po jego mocnym uderzeniu z dystansu odbiła się od poprzeczki.