Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Puszcza nadal bez zwycięstwa u siebie2019-09-15 11:17:00

W 9. kolejce Fortuna 1 Ligi Puszcza przegrała z Podbeskidziem 0-1. To czwarta porażka niepołomiczan u siebie (+ remis).


Puszcza Niepołomice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1 (0-1)

0-1 Tomasz Nowak 19 (wolny)

Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn). Żółta kartka: Baszłaj (Podbeskidzie). Widzów 908.

PUSZCZA: Niemczycki – Stępień, Stawarczyk, Czarny, Mikołajczyk – Sitek (60 Żytek), Serafin, Stefanik (46 Uwakwe), Tomalski, Bąk – Embalo.

PODBESKIDZIE: Leszczyński – Jaroch, Baszłaj, Osyra, Modelski – Danielak, Figiel, Sieracki, Nowak, Sierpina – Roginic.


W początkowej fazie meczu oba zespoły starały się zaskoczyć oponentów głównie ze stałych fragmentów gry. Najbliżej celu były Żubry, ale piłka zatrzymała się na bocznej siatce.


W 18. minucie niefortunne przyjęcie Stawarczyka spowodowało, że Stefanik sfaulował rywala przed polem karnym, a szansę pięknym strzałem z rzutu wolnego wykorzystał Nowak.


Prowadzenie pozwoliło Podbeskidziu na zmianę sposobu gry. Górale ustawili się do kontrataków i taką akcją zagrozili Żubrom po półgodzinie gry, kiedy świetnym wyjściem ratował miejscowych Niemczycki.


Po zmianie stron uderzał Czarny, ale Leszczyński zdołał podbić piłkę nad poprzeczkę. Jak się później okazało, była to najlepsza szansa Żubrów na wyrównanie.


Do końca spotkania goście skutecznie wybijali miejscowym auty i zdołali dowieźć korzystny rezultat do końca. To oznacza, że na pierwsze zwycięstwo u siebie w tym sezonie jeszcze Puszcza musi poczekać.


puszcza-niepolomice.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty