Sparing Wisły w Zembrzycach2019-06-22 16:01:00

Piłkarze Wisły Kraków rozegrali dziś w Zembrzycach sparing z Reprezentacją Powiatu Suskiego, wygrywając 2-0. Dochód został przeznaczony na rozbudowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Tarnawie.

Reprezentacja Powiatu Suskiego - Wisła Kraków 0-2 (0-1)

0-1 Boguski 12

0-2 Kumah 75

POWIAT SUSKI: Bruzda, Marek, Mentel, Bryła, Talaga, Kwaśniewski, Sobański, Bobek, Kryjak, Szydłowski, Monsuru. Zagrali także: Żaczek, Elżbieciak, Furman, Kania, Paczka, Pacyga, Durda, Wróbel, Pająk, Franik.

WISŁA (I połowa): Buchalik (29 Chorążka) - Pietrzak, Janicki, Hoyo-Kowalski, Niepsuj - Szot - Wojtkowski, Boguski, Stasik - Mak - Bałaniuk.

WISŁA (II połowa): Chorążka (61 Broda) - Morys, Wasilewski, Klemenz, Burliga - Kumah, Basha, Plewka, Grabowski – Drzazga (70 Balicki), Brożek (70 Buksa).

W 12. minucie Boguski otrzymał podanie w pole karne, obrócił się z piłką i umieścił ją w bramce Bruzdy. Drugi gol padł w 75. minucie. Po podaniu Burligi z lewej strony, Kumah wpakował futbolówkę głową do siatki. Wiślacy byli bliscy podwyższenia wyniku z karnego, ale intencje Buksy świetnie wyczuł Bruzda.