Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
Ruchy kadrowe w Niecieczy: Trzech nowych, odszedł Słaby2019-06-09 10:36:00

Paweł Oleksy został nowym piłkarzem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.


28-letni obrońca jest wychowankiem Skalnika Czarny Bór. Następnie grał w Zagłębiu/Górniku Wałbrzych, Zagłębiu Lubin, KS Polkowice, Zawiszy Bydgoszcz, Piaście Gliwice, Arce Gdynia, Ruchu Chorzów. W ostatnich dwóch sezonach bronił barw Podbeskidzia Bielsko-Biała. W zakończonych rozgrywkach Fortuna 1 Ligi zagrał w 21 spotkaniach, trzy razy wpisując się na listę strzelców. Oleksy w ekstraklasie rozegrał 91 meczów zdobywając 5 goli. Na tym szczeblu występował w barwach Piasta Gliwice (23-1), Zagłębia Lubin (13-0) i Ruchu Chorzów (55-4).


***


Kontrakt z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza podpisał Mateusz Grzybek.


To 23-letni defensor. Od początku swojej piłkarskiej kariery związany był z Tychami. Rozpoczynał ją w Chrzcicielu Tychy. Od 2011 roku był zawodnikiem GKS-u Tychy. W poprzednim sezonie w jego barwach zaliczył 27 meczów i strzelił jedną bramkę. 


***


Czech Michal Bezpalec został nowym zawodnikiem Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. 22-letni środkowy obrońca do "Słoni" przychodzi z Dukli Praga, której jest wychowankiem. Zawodnik zaliczył również dwa spotkania w reprezentacji U-21. W drużynie Bruk-Betu grać będzie z numerem 19.


***


Z Niecieczy odchodzi obrońca Kamil Słaby. Barw „Słoni” bronił w ostatnich dwóch sezonach. Zagrał w 17 meczach, w tym 9 w ekstraklasie.


termalica.brukbet.com
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty