Facebook
kontakt
logo
Strona główna > Sportowa Małopolska
NAJWIĘKSZA DOMÓWKA W HISTORII! 5. Urodziny TAURON Areny Kraków2019-06-07 20:24:00

NAJWIĘKSZA DOMÓWKA W HISTORII! 5. Urodziny TAURON Areny Kraków

9 czerwca 2019 r. (niedziela), godz. 10:00-17:00

godz. 13:00 – oficjalne otwarcie i słodka urodzinowa niespodzianka

godz. 20:00 – wieczorny seans oskarowy

WSTĘP WOLNY!

Wejście do obiektu: nr 3 (od strony Parku Lotników Polskich)


Milion atrakcji a wśród nich: oskarowy seans filmowy, pokazy salsy i zumby, rywalizacja podczas zawodów e-sportowych oraz turniejów: karate, siatkówki i futbolu amerykańskiego. Jazda po najdłuższej pętli rolkowej w Polsce, emocje podczas przejażdżki gokartami, warsztaty akrobatyczne, nauka żonglowania, eksperymenty chemiczne, wirtualna rzeczywistość i bitwa na poduszki! W niedzielę 9 czerwca zapraszamy wszystkich do TAURON Areny Kraków na NAJWIĘKSZĄ DOMÓWKĘ W HISTORII!


– Tradycji stało się zadość. Ponownie zapraszamy krakowian do wspólnego świętowania urodzin największej i najwspanialszej hali widowiskowo-sportowej w Polsce. Chcemy w ten sposób podziękować wszystkim naszym gościom za to, że są z nami, tworzą wyjątkową atmosferę podczas wydarzeń i są naszymi ambasadorami. To dzięki nim TAURON Arena Kraków jest miejscem magicznym – mówi Małgorzata Marcińska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Miasta S.A. zarządzającej areną.


– Chcemy, aby w tym wyjątkowym dla nas dniu, goście poczuli się w arenie jak w domu, a dokładnie na wielkiej urodzinowej, domowej imprezie i tu spędzili swój wolny czas. Wśród licznych atrakcji, które przygotowujemy na pewno każdy znajdzie coś dla siebie – dodaje Małgorzata Marcińska.


Szczegóły: www.tauronarenakrakow.pl
REKLAMA

REKLAMA

2009 Sportowetempo.pl © Wszelkie prawa zastrzeżone ^
Web design by Raszty